typ: Dom Weselny, województwo: Warmińsko-Mazurskie , miejscowość: Ełk

Sale Bankietowe Czajka

Sale Bankietowe Czajka - Ełk

Oferujemy Państwu sale bankietowe w klimatycznym budynku z lat dwudziestych ubiegłego stulecia.

Główna sala bankietowa lokalu CZAJKA, z pięknie zachowanymi i wyeksponowanymi ceglanymi sklepieniami, które same w sobie będąc ozdobą ograniczają ilość koniecznej dekoracji do minimum. Oferujemy Państwu sale bankietowe w klimatycznym budynku z lat dwudziestych ubiegłego stulecia. Budynek położony jest w centrum miasta, 200m od dworca PKP/PKS, na własnej, ogrodzonej posesji z parkingiem.

Przyjęcie weselne w tych niesamowitych wnętrzach pozostawi na Młodej Pary oraz ich gościach wrażenia pozostające wspomnieniem na całe życie.

Posiadamy własny system nagłaśniający.

Galeria zdjęć

Facebook
Sale Bankietowe Czajka
Wasza ocena:
4.97   |  głosów: 34

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2014-02-12
Po prostu polecam. Nie muszę nic dodawać, ponieważ trzeba się przekonać na własne oczy.
Dodano: 2014-02-04
Bankiet zachwycił gości, chyba nie było lepszego miejsca w którym mógł być zorganizowany. O tym lokalu jest sporo dobrego w internecie więc się na niego zdecydowałem. Lokalizacja bezbłędna. Dobra obsługa.No i cały bankiet wiele nie kosztował
Dodano: 2014-01-08
Polecam. Bardzo chciałabym jeszcze kiedyś tutaj wrócić. Może doczekam się swojego wesela?
Dodano: 2013-12-05
Zgadzam się z wami. Ja sama z przyjemnością bym wyprawiła tutaj uroczystość, gdybym tylko miała okazję. Bardzo mi się podobało.
Dodano: 2013-11-15
Ja również jestem gotowa pochwalić lokal. Ładny wystrój, miła atmosfera. Nawet przez chwilę żałowałam, że w zeszłym roku nie przyszło nam z mężem do głowy, aby tutaj zrobić nasze wesele. Szkoda.
Dodano: 2013-10-03
Bankiet okazał się naprawdę udany. Świetna lokalizacja, ładna sala. Zarząd podjął słuszną decyzję. Atmosfera na plus.
Dodano: 2013-09-06
Chcielibyśmy podziękować za pomoc w organizacji uroczystości weselnej. Było naprawdę cudownie. Dziękujemy za możliwość wynajęcia sali. Pozdrawiamy ciepło.
Polecamy także najlepsze lokale z województwa warmińsko-mazurskiego

Sala Weselna Syrenka

Elbląg

Sala Weselna Syrenka organizuje wspaniałe przyjęcia weselne, oferując darmowe noclegi dla 20 gości weselnych. Na zabawę proponujemy nasza przestronna, klimatyzowaną salę, mieszcząca do 180 Państwa gości. Posiadamy także komfortowe ...

Aby Państwo Młodzi przeżyli naprawdę szczęśliwe i niezapomniane chwile w tym wyjątkowym dniu, my wkładamy dużo serca i pracy.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia

Willa Florentina

Florczaki

Willa Florentiuna zaprasza do skorzystania ze specjalnej oferty weselnej. Przygotowana z myślą o jak największym zadowoleniu i satysfakcji Młodej Pary z organizowanego w naszym lokalu przyjęcia. Poza weselami ...

Wolne terminy na 2019 rok.

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 140

Pensjonat Wejsunek - Wesele na Mazurach

Pisz

Ośrodek Pensjonat Wejsunek otoczony zewsząd pięknym krajobrazem oraz cudownym jeziorem, przyciąga relaksującym klientem. w tym wspaniałym otoczeniu przygotujemy dla Państwa najcudowniejsze przyjęcie weselne. Na sali weselnej przyjmiemy nawet 160 Państwa ...

 • miejsca noclegowe
 • parking
 • kuchnia
 • klimatyzacja
Liczba miejsc 160