typ: Dom Weselny, województwo: Dolnośląskie, miejscowość: Wrocław

Sala Weselna Perfect

Sala Weselna Perfect - Wrocław

Firma Perfekt od ponad 17 lat zajmuje się organizacją przyjęć weselnych we własnych salach oraz na zlecenie w formie Cateringu. Dysponujaemy pięcioma salami na terenie Wrocławia i Karpacza w których organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy i konferencje. Sale w większości posiadają klimatyzację oraz wysokiej klasy sprzęt audiowizualny, który gwarantuje profesjonalną oprawę imprezy.


Jeśli Państwo są zainteresowani współpracą z nami, zapraszamy do umówienia się na niezobowiązujące spotkanie, aby omówić wszelkie kwestie odnośnie charakteru uroczystości, Państwa preferencji oraz potrzeb. Zaproponujemy wstępną ofertę, obejmującą zakres usług jak również ramowy kosztorys, który będą mogli Państwo przeanalizować.

Pomagamy także w kompleksowej organizacji:
- Orkiestry,
- Wystroju Sali i Kościoła,
- Limuzyny,
- Transportu
- Fryzjera,itp.

Nowowybudowany obiekt zapewnia komfortowe warunki do zorganizowania imprezy weselnej lub też firmowej. Dwie sale mieszczą ponad 250 miejsc siedzących ze stołami lub 350 w przypadku szwedzkiego stołu. Sale znajdują się na parterze i spełniają wszelkie normy dostępu dla osób niepełnosprawnych.

Facebook
Sala Weselna Perfect
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 2

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.