typ: Restauracja, województwo: Warmińsko-Mazurskie, miejscowość: Mrągowo

Sala weselna i restauracja "W ogrodzie"

Sala weselna i restauracja

Proponujemy Państwu skorzystanie z nowej Sali Bankietowej „W ogrodzie” zapewniając możliwość zorganizowania wesela, przyjęć okolicznościowych, imprez firmowych, balów karnawałowych a nawet uroczystości żałobnych.

Wystrój wnętrz, miła atmosfera, doskonała lokalizacja, zarówno bogate doświadczenie gastronomiczne i elastyczność w dostosowywaniu naszej oferty do indywidualnych Państwa życzeń, przyczynia się do sprostaania najwyższym wymaganiom każdego Klienta.

Dysponujemy salą o powierzchni 240 metrów kwadratowych. Duży taras oraz zieleń w okuł sprzyjają organizacji przyjęć na świeżym powietrzu z atrakcją w postaci profesjonalnego grilla.
Przestronny parking, który pomieści samochody wszystkich gości, a także swoboda manewrowania na nim autokarem, zapewnia bezpieczeństwo dla naszych gości.

Nasze tradycyjne wędliny i przysmaki garmażeryjne w których wyrobie specjalizujemy się od lat, są przysmakiem na bankietowych stołach w formie „ Wiejskiego stołu”. Zawsze dokładamy dużych starań, aby Państwa pobyt u nas pozostawił niezapomniane wrażenia.

W naszej ofercie znajduje się również organizacja cateringów. Współpraca w tym zakresie może obejmować dostarczanie stałych posiłków do szkół, firm ale i okazjonalne przygotowanie poczęstunku z okazji świąt czy jubileuszów firmowych.

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Mikołajki, Biskupiec, Kętrzyn, Piecki, Ryn, Giżycko, Reszel
Facebook
Sala weselna i restauracja "W ogrodzie"
Wasza ocena:
4.86   |  głosów: 7

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.