typ: Hotel na wesele, województwo: Mazowieckie, miejscowość: Warszawa

Sala Prezydencka

Sala Prezydencka - Warszawa

Sala Prezydencka - Restauracja & Hotel znajduje się w centrum Legionowa. W Sali Prezydenckiej panuje miła i przyjazna atmosfera, w dwóch dużych, eleganckich i klimatyzowanych salach. Pierwsza - bankietowa - jest bardzo przestronna, bez problemu może pomieścić 200 osób. Wnętrze pozwala na dopasowanie wystroju do każdego przyjęcia okolicznościowego organizowanego w lokalu. Druga sala - konferencyjna - mieści maksymalnie 50 gości. Gwarantujemy bezpłatny dostęp do internetu oraz przygotowanie cateringu według potrzeb i wymagań klienta. Oferujemy dania kuchni polskiej oraz specjalne menu przygotowane dla dzieci. Lokal umożliwia dostęp do strzeżonego parkingu, a w sezonie zapraszamy do ogródka letniego. Pokoje gościnne zapewniają bazę hotelową dla 60 osób w pokojach 2, 3, 4 – osobowych.

Mamy nadzieję, że również Państwo zechcą skorzystać z naszych usług. Nasza Sala powstała z myślą zapewnienia Klientom usług o najwyższym standardzie, a potwierdzeniem tego jest zadowolenie klientów i duża liczba zorganizowanych przyjęć.
W profesjonalnym i eleganckim, ale ciepłym wnętrzu naszej restauracji znajdą Państwo możliwość zorganizowania:
przyjęcia weselnego
chrzcin
komunii
urodzin
bankietu
obiadu rodzinnego
balu rodzinnego
studniówki
balu maturalnego
spotkania biznesowego
szkolenia
konferencji
imprezy firmowej
imprezy integracyjnej
pokazu
balu karnawałowego
balu sylwestrowego
innych imprez okolicznościowych.

W dniu rezerwacji nie organizujemy innych spotkań, sala jest zamknięta, aby nikt nie zakłócał Państwu spokoju podczas spotkania.

Przestronna klimatyzowana sala oraz duży taras zagwarantuje gościom weselnym niezapomniane wrażenia. Parę Młodą otaczamy szczególną opieką służąc radą i pomocą w każdej kwestii.

Zapraszamy na przeżycie uroczystości weselnej do Sali Prezydenckiej w Legionowie.

 

Galeria zdjęć

Facebook
Sala Prezydencka
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 1

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.