typ: Restauracja, województwo: Podlaskie, miejscowość: Białystok

Sala konferencyjno-bankietowa KAJAR

Sala konferencyjno-bankietowa KAJAR - Białystok

Sala konferencyjno - bankietowa KAJAR to wyjątkowe miejsce na wesela, różnego rodzaju przyjęcia, spotkania i eventy.

Wesele to kamień milowy w życiu człowieka dlatego tak bardzo nam wszystkim zależy aby ta uroczystość miała wyjątkową oprawę i niczym niezmącony przebieg.
Nasza sala jest przestronna, klimatyzowana, wyposażona w bardzo dobrej jakości nagłośnienie. Profesjonalna i miła obsługa KAJAR-u zadba o każdy szczegół tego święta. Zapewniamy bogate menu, wyjątkowy wystrój wnętrz, kącik zabaw dla dzieci i parking gościom weselnym.

Imprezy rodzinne takie jak Chrzest czy I Komunia Święta to wyjątkowe momenty nie tylko w życiu młodej osoby przystępującej do tego sakramentu ale także dla całej rodziny, która stara się przeżyć tę cudowna chwilę wspólnie.
Aby zapewnić jej stosowną oprawę chętnie pomożemy w organizacji przygotowując wykwintne menu oraz liczne atrakcje dla dzieci.

Jeżeli poszukujecie Państwo cichego i spokojnego miejsca do organizacji spotkania firmowego, imprezy integracyjnej czy też konferencji to KAJAR jest idealnym do tego miejscem. W naszych salach można w komfortowych warunkach przeprowadzić każde spotkanie biznesowe, które uprzyjemni zarówno uroczysty obiad jak i mały poczęstunek
z kawą i ciastem.

Sala Kryształowa pomieści 150 osób.
Sala Księżycowa pomieści 80 osób.
Sala Diamentowa pomieści 50 osób.Zapraszamy

Galeria zdjęć

Facebook
Sala konferencyjno-bankietowa KAJAR
Wasza ocena:
4.50   |  głosów: 4

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.