typ: Dom Weselny, województwo: Warmińsko-Mazurskie, miejscowość: Działdowo

Sala Bankietowa W Dolinie

Sala Bankietowa W Dolinie - Działdowo

W naszej Sali Bankietowej oferujemy organizację różnych imprez okolicznościowych, typu wesela, bale sylwestrowe, andrzejki, bankiety, rocznice, studniówki, komunie, chrzciny, imprezy firmowe, spotkania integracyjne.

Istnieje ponadto możliwość wynajęcia sali na spotkania konferencyjne itp. na których jesteśmy w stanie zmieścić do 160 osób.
Na Państwa życzenie możemy zorganizować różne dodatkowe atrakcje na każdej imprezie, typu wesele w stylu średniowiecznym, fontanny czekoladowe, pokazy sztucznych ogni, usługi wróżbiarskie, pokazy barmańskie.


Spotkania integracyjne mogą zostać urozmaicone nauką strzelania z łuku, posługiwania mieczem, wspólnego grillowanie, itp.

Sala szkoleniowo-konferencyjna znajduje się na pietrze budynku, przygotowana jest na organizację szkoleń, warsztatów, spotkań dla grup od 10 - 40 osób. Dysponujemy 7 pokojami do wynajęcia, maksymalnie na 22 miejsca noclegowe.

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Nidzica, Mława, Lidzbark, Żuromin
Facebook
Sala Bankietowa W Dolinie
Wasza ocena:
4.50   |  głosów: 4

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2017-09-08
Pięknie wyremontowana sala cudownie po prostu jedzenie pyszne lepszgo nie ma nikt na okolicy. Obsluga miła młode zdolne dziewczyny pełne energii i chęci do pracy. Pozdrpwienia dla wszystkich
Dodano: 2016-02-22
Ślub córki jak najbardziej udany, przemiłe Panie właścicielki, świetnie dopięte wszystko na ostatni guzik, rzeczy niemożliwe - wykonane od razu, bezproblemowo i profesjonalnie podeszły do sprawy wesela. Dojazd co prawda kiepski, lecz dzięki temu zyskujemy dużą przestrzeń swobody na weselu. Pozdrawiam serdecznie Panie...