typ: Dom Weselny, województwo: Mazowieckie, miejscowość: Stare Babice

Sala Bankietowa Aleksandra

Sala Bankietowa Aleksandra - Stare Babice

To miejsce, Sala Bankietowa Aleksandra zostało stworzone, aby stało się najpiękniejszym tłem dla najważniejszego wydarzenia w Państwa życiu. Przeznaczon na zabawy i imprezy dla 120-180 osób. Wykwalifikowana obsługa kelnerska i kucharska, całodobowa opieka podczas imprezy oraz doświadczenie jakim dysponujemy gwarantuje wysoką jakość oraz profesjonalną realizację organizacji imprezy. Obiekt wyposażony jest w nowoczesną klimatyzację , zapewnia to wysoki komfort zabawy nawet podczas upalnych, letnich miesięcy.
W lokalu istnieje możliwość organizacji zarówno dużych, wytwornych przyjęć typu, wesela, bale, bankiety, gdzie swobodnie bawić się może 180 osób, jak mniejszych, kameralnych przyjęć, imprez okolicznościowych czy konferencji.


O każdy element zadba profesjonalna obsługa Sali bankietowej Aleksandra, tak aby stworzyć wyjątkową atmosferę, podać wyszukane, smaczne menu i dopieścić najmniejsze detale.

Dla Państwa wygody przygotowaliśmy cztery warianty menu.

Zapraszamy!

Galeria zdjęć

Facebook
Sala Bankietowa Aleksandra
Wasza ocena:
4.50   |  głosów: 16

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2013-09-09
Bardzo polecam lokal na organizację wesela. Bardzo miła właścicielka, nie robiła z niczym problemu, na talerzach nie brakowało jedzenia, które było przepyszne. Wynajmowaliśmy również pokoje gościnne. Rano goście dostali gratisowo śniadanie. Sama klimatyzowana, łazienki czyste. Nie czytajcie negatywnych opinii o lokalu bo są po prostu nieprawdziwe. Z całą odpowiedzialnością - POLECAM !!!