typ: Hotel na wesele, województwo: Mazowieckie, miejscowość: Józefów

Revita Wellness Club

Revita Wellness Club - Józefów

Zapraszamy do Hotelu Revita Wellness Club, który w otulinie starodrzewu i malowniczo wkomponowanych oczek wodnych pozwoli uczestnikom szkoleń, konferencji, czy imprez nabrać energii do kolejnego dnia pracy, nauki i zabawy.
Oferujemy 11 eleganckich i nastrojowych pokoi z łazienkami, w tym 10 dwu-osobowych i 1 pokój jedno-osobowy przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Pokoje wyposażone są w TV, radio, bezpłatny dostęp do internetu. Do dyspozycji naszych gości będzie również cały kompleks wellness & fitness.

Wesele
Ślub i wesele to najważniejsze wydarzenie otwierające nowe życie młodej pary. Zdajemy sobie sprawę z ogromnej odpowiedzialności, dlatego myślimy o wszystkich detalach razem z Państwem i często za Państwa.
Wszystko w tym dniu musi być wyjątkowe, począwszy od pierwszego wrażenia - wjazdu na piękny teren Revity a skończywszy na dopraacowaniu najmniejszego szczegółu wesela. Witamy gości ogniem pochodni, świec wkomponowanych w krajobraz ogrodu. Oczekując na parę młodą zbieramy się pod wodospadem, przy oczkach wodnych lub czekamy na pięknym tarasie przy sali balowej.

Poza elegancją i estetyką miejsca, niebywale ważne jest jedzenie. Posiłki komponujemy w taki sposób, by jednocześnie pogodzić wyszukane gusta koneserów, nie zapominając o grupie gości, która lubi dobrze i sporo zjeść tradycyjnych dań. Młodzi i rodzina są w centrum zainteresowania, dlatego dyskretny serwis szybko i bezszelestnie dokonuje kolejnych zmian. To nie formuła 1, ale dobra organizacja jest niezmiennie ważna.
Końcowym elementem jest dobrze dobrana muzyka, zespół, czy DJ, który czuje indywidualne potrzeby gości.

Naszym zadaniem jest to, by Para Młoda zapamiętała ten dzień jako wyjątkowy!

Zapraszamy

Galeria zdjęć

Facebook
Revita Wellness Club
Wasza ocena:
4.57   |  głosów: 7

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.