typ: Restauracja, województwo: Mazowieckie, miejscowość: Warszawa

Restauracja Vivandier

Restauracja Vivandier - Warszawa

Restauracja Vivandier to coś więcej niż tylko wyjątkowa restauracja, która znajduję się w pałacyku o niepowtarzalnej architekturze, w sercu Starego Górnego Mokotowa, w odległości 3 km od Łazienek Królewskich. Została stworzona z myślą o naszych gościach, aby doznania estetyczne i kulinarne były prawdziwą ucztą nie tylko dla ducha.

Pasją personelu restauarcji jest smaczne jedzenie, w usyzkaniu tego efektu wszytskie potrawy są przygotowywane na miejscu ze świeżych warzyw, owoców i naturalnych produktów, bez dodatku barwników i konserwantów. Gwarantuje to naszym Gościom niepowtarzalny aromat i smak serwowanych dań. stosujemy takie produkty, jak ekologiczne jajka kur z wolnego wybiegu, żyjących na świeżym powietrzu .

Zapraszamy też do posmakowania naszego menu sezonowego. Zawsze szykujemy przepisów na dania, z produktów kóre są sezonowymi atrakcjami.

Restauracja dysponuje dwoma ekskluzywnymi VIP roomami, klimatyzowanymi salami usytuowane na piętrach pałacyku, odwzorowującymi klimat pokoju francuskiego i pokoju angielskiego.

Galeria zdjęć

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2015-10-03
naprawdę udane przyjęcie weselne. Kameralny nastrój, piękna oprawa, jedzonko takie jak zamówiliśmy albo i lepsze. Jesteśmy z gośćmi bardzo zadowoleni. Ceny rozsądne.
Dodano: 2014-10-16
Lepiej już być nie mogło.