typ: Dom Weselny, województwo: Mazowieckie, miejscowość: Pruszków

Restauracja Ucieranie Treści

Restauracja Ucieranie Treści - Pruszków

Ucieranie Treści mieści się w samym centrum Pruszkowa, w zabytkowym 100-letnim budynku, który posiada dużą, dwupoziomową salę balową, oraz sale mniejsze zapewniające możliwość zorganizowania każdego przyjęcia od 20 do 150 osób wraz z przestronnym parkietem do tańca. Panuje tutaj rodzinna i kameralna atmosfera. Nastrojowa sala z kominkiem stwarza możliwość odpoczynku i pozwala na chwile wytchnienia podczas zabawy, pozwala ona także na organizację mniejszego przyjęcia.

Zainspirowani stuletnią przeszłością tego miejsca, postanowiliśmy nawiązać do jego historii z lat dwudziestych ubiegłego wieku. Od czasu dwudziestolecia międzywojennego w tym najstarszym z budynków Fabryki mieściła się robotnicza stołówka. Nasze menu jest odzwierciedleniem tamtego sposobu jadania i tamtej kuchni. Stawiamy na naturalność, solidne porcje, prostotę i polskie produkty.

Zapewniamy Państwu profesjonalizm! W zależności od Waszych preferencji, zorganizujemy przyjęcia zasiadane lub stojące, bufetowe czy koktajlowe. zajmujemy się kompleksową organizacją imprez cateringowych w wyznaczonym przez Państwa miejscu.

 

Galeria zdjęć

Facebook
Restauracja Ucieranie Treści
Wasza ocena:
4.80   |  głosów: 40

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.