typ: Restauracja, województwo: Opolskie, miejscowość: Stare Siołkowice

Restauracja Śtantin Rozwita Miś

Restauracja Śtantin Rozwita Miś - Stare Siołkowice

Restauracja Śtantin

Trochę historii...
Restauracja Śtantin, nazwa ta wywodzi się od imion poprzednich właścicieli. Nasz lokal posiada prawie stuletnią historię. Jego wcześniejsze nazwy to między innymi Gospoda, Gasthaus, Wyszynk, Tanztuba, Dom Weselny, Dom Zebrań Wiejskich. Bogata historia sprawiła że dzisiaj Śtantin to najpopularniejsze miejsce spotkań w Starych Siołkowicach, Śtantin to restauracja z wielkimi tradycjami. W okresie przedwojennym mieścił się w niej zajazd, gdzie serwowano swojskie wyroby z gospodarstwa - wędzonki świeżo wędzone, pasztety, śmietanę, smalec, masło i świeżo pieczony chleb w "wieloku" (piec chlebowy).

Nasza oferta.

Nasza oferta menu jest bogata, a zawiera głównie dania z kuchni regionalnej Śląskiej oraz wyśmienitej Kuchni Polskiej od snelki, prażonek, rolady, klusek przez schabowe na 10 sposobów do gołąbków, bigosu oraz pierogów. Naszą ogromną zaletą jest to, że nikt nie wyjdzie od nas głodny. Tradycja, jakość, różnorodność dań to nasza cecha i dlatego warto odwiedzić "Śtantina".
Przyjęcia zorganizowane u Śtantina może mieć charakter: rodzinny - tradycyjny, wykwintny - ustalone menu oraz nowoczesny bufecik szwedzki.

Do Państwa dyspozycji oddajemy trzy sale:
* salę taneczną,
* salę na półpiętrze
* salę bankietową.
Sala na półpiętrze jest oddzielona od sali głównej szklanymi drzwiami, jest klimatyzowana oraz ma wejście na boczny taras. Można w niej zorganizować przyjęcie dla 30-50 osób i korzystać z dancingu na sali głównej. Sala bankietowa posiada kominek oraz z wyjście na taras w ogrodzie. Można w niej zorganizować przyjęcie urodzinowe, jubileuszowe, komunie, chrzciny i inne uroczystości. Może pomieścić do 30 osób, jest klimatyzowana i posiada własne nagłośnienie.

Facebook
Restauracja Śtantin Rozwita Miś
Wasza ocena:
4.88   |  głosów: 16

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.