typ: Restauracja, województwo: Śląskie, miejscowość: Gliwice

Restauracja Śląska & Hotel Malinowski Economy**

Gliwice 44-100
Chodkiewicza 33
tel.: 32 279 11 38
http://www.restauracja-slaska.pl
restauracja@restauracja-slaska.pl
  • parking
  • kuchnia
  • klimatyzacja
Liczba miejsc 50 Skontaktuj się z lokalem Wyświetleń strony: 873
Restauracja Śląska & Hotel Malinowski Economy** - Gliwice

 


śląskie smaki...

w restauracji
Śląskiej

 

Zapraszamy w podróż po świecie śląskich smaków w restauracji Śląskiej. Do kuchni, która naszym zdaniem zasługuje na dużo większa uwagę niż propozycje włoskie, francuskie czy egzotyczne azjatyckie. Zapytasz dlaczego? Ponieważ jest ona nasza. Prawdziwa. Polska. Śląska kuchnia. Taka, którą każdy Ślązak może się z dumną poszczycić a zgłodniały podróżnik zachwycić.
Pomysł na restauracje Śląską zrodził się z przywiązania do miejsca, w którym na co dzień żyjemy. Chcemy na nowo wskrzesić piękno tradycyjnej śląskiej kuchni. Rodzinnej, bogatej w doznania smakowe a przy tym łączącej w sobie najlepsze cechy kuchnia Polskiej, tworząc wokół siebie niepowtarzalny klimat.
W restauracji Śląska, starannie dobrana kompozycja potraw pokazuje, że prawdziwa śląska kuchnia składa się z czegoś więcej niż powszechnie znanych rolad czy klusek śląskich. Nasze potrawy są przygotowywane w oparciu o tradycyjne śląskie receptury oraz naturalne i świeże produkty. Dbamy o to, aby każde danie było nie tyle smaczne, co oddawało niepowtarzalny klimat śląskiej tradycji. Dzięki temu nasze bogate menu i regionalne śląskie potrawy zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia.
Restauracja Śląska w Gliwicach to idealne miejsce, aby podzielić się z bliskimi wspólnymi chwilami i zorganizować jedyne i niepowtarzalne przyjęcie okolicznościowe. Jesteśmy gotowi rzucić wyzwanie światowym kuchniom, ponieważ wierzymy w smak śląskiej tradycji. Oto nasza propozycja. Czy odbędziesz z nami tą podróż?

Jak do nas dojechać?

Facebook
Restauracja Śląska & Hotel Malinowski Economy**
Wasza ocena:
0.00   |  głosów: 0

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.