typ: Restauracja, województwo: Wielkopolskie, miejscowość: Piła

Restauracja Pomarańczowy Fortepian

Pomarańczowy Fortepian jest miejscem łączącym wino, jedzenie i styl! Oryginalny wystrój restauracji, wyśmienite potrawy okraszone nutą zmysłowego jazzu oraz fakt, że organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe sprawiają, że Pomarańczowy Fortepian jest idealnym miejscem dla Ciebie i Twoich bliskich.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych gości powiększyliśmy Pomarańczowy Fortepian o salę konferencyjno - restauracyjną, na której organizujemy wesela. Oddajemy do Państwa dyspozycji salę w której ugościć możemy 90 osób oraz położoną tuż obok salę taneczną. W trosce o doskonałą zabawę pary młodej jak również zaproszonych przez nią gości stworzyliśmy możliwość projekcji zdjęć i filmów rodzinnych na dużym ekranie w czasie trwania weselnego przyjęcia.

Nasze sale wyposażone są w niezależną wentylację oraz klimatyzację, co poprawi Państwa samopoczucie w cieplejsze dni. Na życzenie udostępniamy także kuchnię grillową, z której mogą Państwo zamawiać wyborne potrawy przygotowane przez naszych kucharzy. Dodatkową atrakcją wieczoru może stać się piec staropolski, który sprawi, iż podczas wesela będzie panował niesamowity klimat dawnych czasów.

Dbając o to, by byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z Waszego przyjęcia, proponujemy indywidualne rozwiązania, które zaspokoją nawet najbardziej wymagających klientów.

Miejscowości w pobliżu

Wyrzysk, Wałcz, Ujście, Jastrowie
Facebook
Restauracja Pomarańczowy Fortepian
Wasza ocena:
4.75   |  głosów: 4

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.