typ: Restauracja, województwo: Małopolskie, miejscowość: Kraków

Restauracja Pod Sokołem

Restauracja Pod Sokołem - Kraków

Pod Sokołem jest czymś więcej niż restauracją – to symbol tego, co w dawnej Polsce najlepsze. Dbamy, żeby każdy Gość wyszedł od nas najedzony, zadowolony i w dobrym humorze. Suto zastawione stoły i ciepła, domowa atmosfera centrum Krakowa przyciągają Gości z całego świata. My dajemy im to co najlepsze – polską gościnność i dania, w które włożono nie tylko potrzebne składniki, ale i sporo serca!

Dokładamy wszelkich starań, żeby to para młoda czuła się gospodarzem tego wieczoru, a goście swoją dobrą zabawą zapewnili jej szczęście na przyszłe wspólne lata.

Podstawowa oferta weselne zawiera kilka menu weselnych do wyboru, nasi kucharze jednak mogą przygotować specjalne dania, które będą odpowiadać gustom kulinarnym zaproszonych gości. Posiadamy pełną klimatyzację i wentylację oraz zamknięty teren z placem zabaw dla dzieci.

Nasi managerowie pomogą w dobraniu wystroju sali oraz doradzą ustawienie stołów, możemy również dodatkowo zaoferować bukiet ślubny, butonierkę, przypinki dla świadków, bukiety dla druhen, dekorację kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego oraz udekorowanie pojazdu Młodej Pary.

W cenie menu weselnego:
- ceremoniał powitania chlebem i solą
- lampka wina musującego w czasie ceremonii powitalnej

Zapraszamy!

 

 

Galeria zdjęć

Facebook
Restauracja Pod Sokołem
Wasza ocena:
0.00   |  głosów: 0

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.