typ: Restauracja, województwo: Lubuskie, miejscowość: Łagów

Restauracja Pod Basztą

Restauracja Pod Basztą - Łagów

Pod Basztą to wspaniale urządzony modernistyczny budynek znajdujący się naprzeciw murów zamkowych. W kościółku przy Zamku możecie powiedzieć SOBIE sakramentalne"TAK". Po przekroczeniu drzwi niepozornej miejskiej kamieniczki wchodzi się do holu, który prowadzi wprost do wysokiej i przestronnej sali do której dzięki olbrzymim oknom wdziera się światło nieba i wody. Budynek stoi bowiem nad brzegiem jeziora. Dzięki temu otwarciu na monumentalny pejzaż, główna sala staje się miejscem niezwykłym, magicznym, zasysającym krajobraz w swe pokaźne wnętrze. Dzięki temu ten wyjątkowy dla Państwa dzień zapadnie głęboko w pamięć i serce, nawet po wielu latach nadal budzić będzie gorące emocje i wspomnienia.
Efekt ten wspomagany jest poprzez harmonijne urządzenie obiektu, w którym meble – stoły, czerwone fotele, kanapy czy obrazy na ścianach stanowią rodzaj statystów uzupełniających wspaniałe dzieło natury. Miejsce to pełni rolę dwupoziomowej restauracji, sali balowej, konferencyjnej, a dzięki uzbrojeniu w scenę i ekran kinowy odbywają się tu często imprezy kulturalne. A co najważniejsze to tutaj odbywają się niezapomniane przyjęcia weselne w niezwykłej atmosferze, profesjonalnie przygotowane zgodnie z Państwa marzeniami.
Lekka metalowa konstrukcja schodów zewnętrznych prowadzi do niewielkiego ogrodu pomiędzy budynkiem a jeziorem. Ma on funkcję miejsca piknikowego i jednocześnie stanowi przystań dla zacumowanego u brzegów jeziora statku – barki.
Menu obfituje w różnorodne potrawy, a ich nazewnictwo – ze względu na charakter lokalu – oparte jest na dowcipnych artystycznych określeniach. Można tu zjeść na przykład: Picassy czy Przysmak Van Gogha. Warto do tego dobrać sałatkę np. El Greco czy Minimal Art a na koniec uraczyć się – robiącym furorę niczym Gioconda – przysmakiem - Mona Lizać.

Facebook
Restauracja Pod Basztą
Wasza ocena:
4.56   |  głosów: 9

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.