typ: Restauracja, województwo: Mazowieckie, miejscowość: Warszawa

Restauracja Halka

Restauracja Halka - Warszawa

Restauracja Halka zaprasza wszystkich zakochanych do organizacji wesel w naszej restauracji. Przygotowujemy wspaniałe przyjęcia, których atmosfera pozostanie w pamięci na zawsze, a Goście będą pod dużym wrażeniem.

Restauracja przeznaczona jest dla 100 osób, a dla większej ilość gości proponujemy oddzielną salę weselną, w której bawić się może do 200 osób.

Dla tych, którzy chcieliby zaczerpnąć świeżego powietrza w cieplejsze dni, mamy przygotowany ogródek, pełen barwnych kwiatów i różnorodnej roślinności, przez co został wyróżniony pierwszym miejscem w konkursie "Warszawa w kwiatach", organizowanym pod patronatem burmistrza stolicy. Oferujemy wyborne dania, przygotowane przez naszych kucharzy oraz profesjonalny serwis, który gwarantują specjalnie przeszkoleni kelnerzy. Reszty dopełnia niepowtarzalny wystrój oraz magiczna atmosfera restauracji.

Na wszystkie szczegółowe pytania odpowie nasz manager i zaproponuje ofertę, która spełni Państwa oczekiwania, zapraszamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

Zapraszamy

Galeria zdjęć

Facebook
Restauracja Halka
Wasza ocena:
0.00   |  głosów: 0

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2015-08-30
Wesela w Halce nie organizowałam, ale za to jadłam i wszystko, co tam zamówiłam było przepyszne i pięknie, pomysłowo podane. Tu na pewno warto wybrać gęsinę i ryby, ale przepyszne są też zupy i przystawki. Bardzo pomysłowe połączenia smaków, choć dania bazują na tradycyjnych przepisach. Polecam także ze względu na wyjątkowo piękne i stylowe wnętrza!