typ: Hotel na wesele, województwo: Małopolskie, miejscowość: Chrzanów

Restauracja "Gama Smaków"

Restauracja

Restauracja "Gama Smaków" powstała w 2009 roku a od 2015 roku rozszerzyła swoją ofertę o organizacje wesel oraz dużych imprez, nawet do 200 osób. Odbywają się one na naszej nowo powstałej sali bankietowej, której układ oraz ergonomia są wynikiem zebranego przez lata doświadczenia. Nowa część restauracji jest całkowicie autonomiczna. Usytuowana jest od strony pięknego lasu, posiada duży parking oraz dwa przestronne wejścia dla Państwa gości. Sala wyposażona jest w bardzo wydajny system klimatyzacji, który zapewni optymalną temperaturę w każdych warunkach pogodowych. Udostępniamy Państwu również w pełni wyposażony pokój zabaw, który sprawia, ze maluchy także mają gwarancję dobrej zabawy.


W ramach naszej oferty otrzymają Państwo sprawdzona obsługę gastronomiczną, o której jakość dbają nasi długoletni i zaangażowani pracownicy, z których każdy jest prawdziwym pasjonatem. Oferujemy niezliczona ilość kompozycji wybieranego przez Państwa menu, które zawsze zostanie uszyte dokładnie na miarę Państwa potrzeb. Oferujemy także wiele atrakcji dodatkowych, jak na przykład grill na wolnym powietrzu, dla którego piękne otoczenie naszej sali jest niezrównanym atutem.

Stała kontrola jakości podczas całego wydarzenia, gwarantuje iż odbywająca się u nas impreza, na pewno stanie się Państwa niezapomnianym wspomnieniem.

Cena od 190zł/os., terminy poza sezonem ( Listopad- Marzec ) w promocji od 170zł/ os.

Do dyspozycji gości oddajemy pokój małżeński oraz trzy, dwu osobowe pokoje gościnne.

Galeria zdjęć

Facebook
Restauracja "Gama Smaków"
Wasza ocena:
4.73   |  głosów: 90

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.