typ: Dwór i Pałac, województwo: Małopolskie, miejscowość: Wadowice

Restauracja "Dworek Mikołaj"

Wadowice 34-100
Błonie 1
tel.: (33) 873 35 80
http://www.dworek-mikolaj.com.pl
biuro@dworek-mikolaj.com.pl
  • parking
  • kuchnia
  • klimatyzacja
Liczba miejsc 150 Skontaktuj się z lokalem Wyświetleń strony: 9375
Restauracja

Zapraszamy Państwa w eleganckie progi stylowych wnętrz Restauracji o nazwie „Dworek Mikołaj” istniejącej od 1978 r. To klasyczna budowla z I połowy XIX w.
Oprócz sali głównej z charakterystycznymi kolumnami lokal posiada także cztery inne sale niezależne od siebie, na których może zasiąść 150 gości. Sale są klimatyzowane! W okresie wiosenno - letnim do dyspozycji klientów oddany jest również taras oraz tzw. ogródek letni. To dodatkowe 70 miejsc.

Restauracja „Dworek Mikołaj” od lat słynie z profesjonalnego świadczenia usług gastronomicznych, gdyż posiada pokaźny bagaż doświadczeń. Poczujecie tu Państwo niezapomniany klimat degustując specjały kuchni staropolskiej. Nasze propozycje kulinarne cechują oryginalne walory smakowe oraz zapachowe i są zwieńczeniem naszych indywidualnych receptur. Nasi kucharze, tak jak wielcy twórcy wkładają całe serce w tworzenie swojego dzieła…

Organizujemy wszelkiego rodzaju przyjęcia okolicznościowe:
- wesela,
- bale,
- bankiety,
- chrzciny,
- komunie itp.


Propozycje menu weselnego 2018 rok.

Ponadto oferujemy obsługę cateringową. Ofertę dostosujemy do indywidualnych potrzeb i wymagań Klienta. Od wielu lat obsługujemy zagraniczne grupy wycieczkowe, współpracujemy z firmami turystycznymi. Przy stałych zleceniach i nawiązaniu ścisłej współpracy istnieje możliwość uzyskania korzystnych rabatów.
Przy restauracji posiadamy bezpieczny, obszerny parking.

Zapraszamy na nasz profil na

 


Zapraszamy na wirtualny spacer po Dworze Mikołaj.

Zobacz też film o Restauracji Dworek Mikołaj - zapraszamy!

Galeria zdjęć

Jak do nas dojechać?

Facebook
Restauracja "Dworek Mikołaj"
Wasza ocena:
4.64   |  głosów: 11

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2011-09-05
Dworek Mikołaj w Wadowicach to niepowtarzalne miejsce. 3 września 2011 roku, byliśmy na weselu Moniki i Davida. Wesele było polsko-angielskie, co jest równoznaczne z pewnymi utrudnieniami w organizacji. Jednak obsługa dworku sprostała temu wyzwaniu w 100%. Nigdy nie byłam na weselu, na którym obsługa dbałaby tak o gości. Cały czas były wymieniane naczynia na czyste, donoszone napoje itp. Natomiast cała organizacja na najwyższym poziomie, gdy wjeżdżali z tortem, przygasło światło, tak samo było z palącymi się lodami. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Gratulacje dla Właścicieli dworku za świetną organizację, dobór bardzo dobrych pracowników i niepowtarzalne menu.
Kapary zawijane w wędzonego łososia, jak i inne dania były wyśmienite. Może w przyszłości zorganizuję swoje wesele w Dworku Mikołaj :) :) :)