typ: Restauracja, województwo: Lubelskie, miejscowość: Kazimierz Dolny

Restauracja Dom Architekta

Restauracja Dom Architekta - Kazimierz Dolny

Dom Architekta to najatrakcyjniej zlokalizowany obiekt noclegowy w Kazimierzu Dolnym. Dysponujemy 37 pokojami 2, 3, 4 osobowymi na 120 osób i dwoma pokojami typu LUX. Oprócz tego oferujemy trzy nowocześnie wyposażone sale konferencyjne, restaurację, drink bar. Zapewniamy także Gościom własny parking z monitoringiem. Wszystkie te atuty umożliwiają nam organizowanie konferencji, zjazdów, okolicznościowych imprez firmowych i rodzinnych czy seminariów, jak też szkoleń.

Restauracja w Domu Architekta to klimatyczne miejsce, gdzie atmosfera i wystrój w stylu patrycjuszowskiej kamienicy tworzą godną oprawę do delektowania się wykwintnymi potrawami tworzonymi z pasją przez naszego szefa kuchni. Od lat obsługuje konferencje, festiwale, zjazdy, sympozja. Okolicznościowe imprezy rodzinne i integracyjne są wyjątkowe, zarówno organizowane na terenie Domu Architekta , jak i te niezapomniane, odbywające się w plenerze, typu garden party, piknik czy inna impreza organizowane przez nasz doświadczony zespół. Gwarantujemy, że na długo pozostanie we wspomnieniach uczestników w niej Gości.

Wyjątkowa oprawa i kompozycja serwowanych potraw o niezwykłych walorach smakowych są domeną naszej działalności cateringowej. Recepta na sukces, to scenograficzne aranżacje i doświadczona obsługa. Przyczyni się do tego również nasza pasja, wyobraźnia i zaangażowanie naszych pracowników.

Galeria zdjęć

Facebook
Restauracja Dom Architekta
Wasza ocena:
0.00   |  głosów: 0

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.