typ: Restauracja, województwo: Małopolskie, miejscowość: Wieliczka

Restauracja Convivia

Restauracja Convivia - Wieliczka

Szanowni Państwo
Smak, estetyka podania, mistrzowski kunszt Szefa Kuchni i perfekcyjna obsługa, to właśnie pragniemy Państwu zaprezentować w naszej restauracji. Unikalne, autorskie potrawy zagwarantują niepowtarzalne doznania, a historyczny charakter obiektu zobowiązuje do sięgnięcia w głąb tradycji kulinarnych kuchni galicyjskiej.

Restauracja Convivia usytuowana jest w TURÓWKA Hotel & SPA **** .
To miejsce o wyjątkowym klimacie, odbiegające od dużych, sieciowych hoteli. Naszym celem jest zapewnienie gościom kameralnej, zacisznej atmosfery z wyśmienitą kuchnią, miejscem na relaks oraz obsługą na najwyższym poziomie. Zabytkowy obiekt otoczony urokliwym ogrodem, położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Kopalni Soli w Wieliczce. Jest to idealne miejsce zarówno na wypoczynek jak i organizacje uroczystości.

Architekturą i klimatem nawiązujące do klasycyzmu, a stylowe wyposażenie obiektu i wysoki standard obsługi sprawią, iż każdy z gości poczuje się tutaj wyjątkowo. Niezwykle dogodna lokalizacja (20 min. od Rynku Głównego w Krakowie, ok. 1 km od wjazdu na autostradę A4, 20 min. od lotniska Balice) sprawia, iż Restauracja Convivia oraz TURÓWKA Hotel & SPA**** stanowi doskonałą alternatywę dla zgiełku metropolii.
Zapraszamy!

Galeria zdjęć

Facebook
Restauracja Convivia
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 1

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.