typ: Restauracja, województwo: Pomorskie, miejscowość: Gdańsk

Restauracja Cała Naprzód

Restauracja Cała Naprzód - Gdańsk

Restauracja Cała Naprzód

mieści się na IV piętrze Ośrodka Kultury Morskiej Narodowego Muzeum Morskiego w centralnym miejscu gdańskiej starówki. Duża sala restauracyjna  z miejscami dla 100 osób, z której przez przeszkloną ścianę można podziwiać widok na Motławę i statek muzeum „SOŁDEK”.  Dużą atrakcją zwłaszcza w sezonie turystycznym jest możliwość biesiadowania  na tarasie, z którego można podziwiać widoki na gdańską starówkę, zobaczyć z zupełnie z innej perspektywy jeden z symboli Gdańska, budynek żurawia czy podziwiać przepływające statki wycieczkowe oraz cumujące w marinie jachty.

Bezpośrednio do restauracji  przylegają dwie sale konferencyjne – jedna mieszcząca do 120 osób druga kameralna do 24 osób, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audio-medialny.


Wielo-funkcjonalność sprawia że  Restauracja Cała Naprzód to doskonałe miejsce na zorganizowanie zarówno romantycznej kolacji we dwoje, czy też spotkania rodzinnego, wesela,  dużych konferencji naukowych.

Przygotowując posiłki, które znajdują duże uznanie wśród odwiedzających nas Gości, wykorzystujemy świeże sezonowe produkty.

Pasja, dążenie do doskonałości i coraz większych wyzwań to cechy załogi restauracji, mającej na celu spełnianie oczekiwań trafiających tu Gości.

Galeria zdjęć

Facebook
Restauracja Cała Naprzód
Wasza ocena:
4.92   |  głosów: 24

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.