typ: Restauracja, województwo: Kujawsko-Pomorskie, miejscowość: Mogilno

Restauracja Boss

Restauracja Boss - Mogilno

Posiadamy cztery sale o indywidualnym charakterze mogące ugościć ok. 300 osób oraz pub. Restauracja Boss jest wymarzonym miejscem na spotkanie przy stole: od kameralnych rodzinnych obiadów poprzez biznesowe spotkania i bankiety, do niezapomnianych przyjęć weselnych, bali studniówkowych, które na długo pozostaną w Państwa pamięci:
- Sala Złota (na 25 osób)
- Sala Różana (na 30 osób)
- Sala Kryształowa (na 80 osób)
- Sala Kominkowa (na 300 osób)

Przyjęcia weselne
Przygotowując przyjęcie weselne zawsze dostosujemy się do Państwa życzeń i możliwości finansowych. Zrobimy wszystko, żeby niepowtarzalna atmosfera i świetna organizacja uroczystości na zawsze zapadły w Państwa pamięci. Bogaty wystrój sal, szeroki wachlarz wyśmienitych potraw oraz doświadczenie naszych pracowników pozwolą cieszyć się tym wyśnionym przez Was dniem. Każdą uroczystość traktujemy indywidualnie i ze szczególna troską.
Młoda Para decydując się na organizacje przyjęcia weselnego w naszej restauracji otrzymuje w prezencie nocleg w apartamencie.

Ponadto organizujemy:
- Komunie
- Bankiety
- Szkolenia
- Catering
- Stypy

Kompleks sal gościnnych jakie posiadamy daje możliwość ich wyboru, w zależności od ilości planowanych gości na przyjęciu.

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Strzelno, Trzemeszno, Rogowo, Żnin, Barcin, Pakość, Inowrocław
Facebook
Restauracja Boss
Wasza ocena:
4.83   |  głosów: 6

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.