typ: Restauracja, województwo: Śląskie, miejscowość: Sosnowiec

Restauracja Bombaj Tandoori

Restauracja Bombaj Tandoori - Sosnowiec

Restauracja Bombaj-Tandoori jest pięknym, odnowionym, klimatyzowanym wnętrzem łączącym klasyczną elegancję z orientalnym stylem i smakiem egzotyki. Swój wystrój retsuracja zawdzięcza architektom i dekoratorom wnętrz z Indii i z Bangladeszu. Przy wejściu do restauracji zobaczymy piękny wodospad, w tle rozbrzmiewa wspaniała indyjska muzyka, w powietrzu roznosi się zapach Indii, natomiast na ekranie plazmowym możemy zobaczyć prawdziwe gwiazdy indyjskiej muzyki. Na pamiątkę tego wspaniałego spotkania w Naszej restauracji Nasi goście mogą zakupić oryginalne pamiątki prosto z Indii oraz kadzidełka, jak również olejki zapachowe. Na sali znajduje się wydzielona część pokryta parkietem do tańców, a w okresie letnim do dyspozycji gości oddajemy jeden z najładniejszych ogródków letnich w mieście.

Restauracja Bombaj-Tandoori dzięki swojemu nowatorskiemu wnętrzu w stylu indyjskim, międzynarodowej, wykwalifikowanej obsłudze, jak również wykwintnym potrawom orientalnym i STAROPOLSKIM sprawia, iz pobyt tutaj na długo zostanie w Państwa Pamięci.
Wnętrze naszej restauracji składa się z dwóch części: restauracyjnej przystosowanej na mniejsze bardziej kameralne przyjęcia okolicznościowe, oraz większej w pełni przystosowanej w celu organizacji wesel dla dużej ilości osób ( do 130 os.)Sala jest w pełni klimatyzowana. Posiadamy własny ogród, który uczyni ten dzień luksusowym, komfortowym i eleganckim.
Wedle Państwa upodobań przygotujemy moc atrakcji, między innymi takich jak pokaz tańca indyjskiego w wykonaniu zespołu TAAL.
Dekoracja sali i stołów wykonana jest na najwyższym standardzie, zgodnie z najnowszymi trendami jak również, tradycyjnie w stylu polskim lub też indyjskim.
Dzięki naszemu udziałowi w Targach ślubnych doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, czego oczekują przyszli Państwo Młodzi od restauracji w której pragną organizować swoje wesele.

 

Facebook
Restauracja Bombaj Tandoori
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 8

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.