typ: Restauracja, województwo: Wielkopolskie, miejscowość: Turek

Restauracja AS

Naszą działalność prowadzimy od 1991r. Sala Bankietowa "AS" powstała w 2004r. przy istniejącym lokalu "AS" i zajmuje się kompleksową organizacją przyjęć. Teren, na którym znajduje się nasza restauracja jest w pełni oświetlony.Posiadamy parking oraz dwa tarasy letnie. Sala pomieści 150 osób, jest klimatyzowana, monitorowana całodobowo i posiada niezależne źródła zasilania.
Poza przyjeciami weselnymi organizujemy również inne imprezy okolicznościowe: chrzciny, komunie, imieniny, bankiety, stypy, imprezy dla firm. Naszym Gościom polecamy wyśmienite potrawy do wyboru z bogatego menu.
Dodatkowo możemy zaoferować na życzenie: pieczone prosię, wędzone ryby, udziec z kaszą, wiejski bufet ze swojskim jadłem.


W dwóch letnich ogródkach, w otoczeniu zieleni i kwiatów Goście mogą zregenerować swoje siły, by móc w pełni sił wracać do zabawy. Fachowa obsługa Restauracji zadba o wszystkie szczegóły przyjęcia, tak żeby wszyscy Goście byli zadowoleni.
Mimo, iż mamy ustalony programu i plan każdej z imprez chętnie wysłuchamy pomysły i propozycje naszych Gości, by w pelni zadowolić ich gusta.

Zapraszamy do zapoznania się z proponowanym przez nas i zaakceptowanym przez większość klientów menu.

Miejscowości w pobliżu

Konin, Kalisz, Koło, Wartkowice
Facebook
Restauracja AS
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 6

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.