typ: Restauracja, województwo: Małopolskie, miejscowość: Kraków

Restauracja Amarone

Restauracja Amarone opiera się na stylu klasycznej Italii. Większość produktów sprowadzamy bezpośrednio z Włoch co gwarantuje autentyczność naszych potraw. Naszą domeną jest prezentowanie włoskiej kuchni w jej najcenniejszych kategoriach. Tradycyjne carpaccio czy znakomita jagnięcina oraz słynne już domowe pappardelle są dowodem że można zachwycić się nawet prostym jedzeniem. Włoskim potrawom zawsze towarzyszą doskonałe wina, dlatego gromadzi je odrestaurowana Vinoteka a za swoje zbiory, nagradzana została prestiżowym wyróżnieniem światowego Wine Spectator.

Restauracja przygotuje specjalne weselne menu i po obiedzie serwowanym na sali restauracji "Pod Różą", druga część przyjęcia odbywa się w salach bankietowych.
Do Państwa dyspozycji pozostają zabytkowe, XIV - wieczne piwnice hotelu "Pod Różą". Sale bankietowe w piwnicach to część z w pełni wyposażonym barem, salą taneczną z możliwość przygotowania miejsc siedzących dla Gości przyjęcia.

Całonocnej zabawie towarzyszyć będzie bogaty bufet z daniami zimnymi, ciepłymi, oryginalne przekąski oraz doskonałe desery. Zwieńczeniem wieczoru stanie się tort, kuszący smakiem i wyglądem.

Galeria zdjęć

Facebook
Restauracja Amarone
Wasza ocena:
0.00   |  głosów: 0

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.