typ: Restauracja, województwo: Dolnośląskie, miejscowość: Głogów

Pod Starym Głogiem | Restauracja w Ratuszu

Pod Starym Głogiem | Restauracja w Ratuszu - Głogów

Restauracja Pod Starym Głogiem to jedno z najbardziej niezwykłych miejsc na kulinarnej mapie naszego regionu. Zlokalizowana we wschodniej części budynku Ratusza zwraca uwagę stylowymi wnętrzami z kilkusetletnią tradycją. Już dziś, w stylowo odrestaurowanych i w pełni klimatyzowanych wnętrzach, można zarezerwować wyjątkowe przyjęcie weselne. Restauracja urzeka eleganckimi wnętrzami w połączeniu z doskonałą ofertą kulinarną, ciekawą oprawą i profesjonalnym serwisem. Restauracja Pod Starym Głogiem ,to kulinarny sposób połączenia piękna z tradycją.Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zaprosić Państwa do rezerwacji terminów na organizację przyjęcia weselnego w jednej z najpiękniejszych budowli miasta – głogowskim ratuszu. Zaskakujący charakter restauracji w ratuszu tworzą wnętrza z gotyckimi sklepieniami sali kryształowej, gwiaździstej i piaskowej mieszczących do 130 osób.

Sale restauracyjne zostały naturalnie podzielne w taki sposób by w noc przyjęcia weselnego zapewnić Państwu niezależność sali konsumpcyjnej (gwiaździstej) – w połączeniu z częścią taneczną sali (piaskowej) we wschodniej części budynku ratusza. Naturalny podział sal zapewnia z jednej strony kameralny i biesiadny charakter przyjęcia – z drugiej zaś – balowo dworski styl imprezy tanecznej w drugiej z sal. Lokalizacja obiektu gwarantuje dogodny dojazd, a urok Starego Miasta zapewnia niezapomniane wrażenia.

W sezonie letnim zapewniamy Państwu zarówno klimatyzację w salach restauracyjnych i tanecznych ale również ogródek letni, który pozostaje w Państwa wyłącznej dyspozycji. Każda z sal zapewnia pełny węzeł multimedialny by spełnić oczekiwania bardziej wymagających Gości.

Oferta organizacji wesela w naszej restauracji została przygotowana w taki sposób by całkowicie zadbać o kulinarną stronę przyjęcia – wypiek ciasta oraz dobór świeżych owoców pozostają w kwestii naszej odpowiedzialności – która wliczona jest w cenę usługi podstawowej.

Zachęcamy Państwa do korzystania z oferty OPEN BARU (otwarty bar), który w noc głównego przyjęcia weselnego zapewnia elegancki format przygotowania i serwowania wyśmienitych drinków i napojów dla gości weselnych. Dodatkowo udostępniamy ekspres ciśnieniowy do kawy by zagwarantować serwis i produkty w najlepszym możliwym wydaniu. Rodzaje dostępnych alkoholi pozostają oczywiście kwestią uzgodnienia.

 

Facebook
Pod Starym Głogiem | Restauracja w Ratuszu
Wasza ocena:
4.55   |  głosów: 11

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2017-02-02
Postanowiliśmy nasze przyjęcie weselne zorganizować w restauracji "Pod Starym Głogiem". Wstępnie wybraliśmy tą lokalizację ze względów praktycznych bo jest w sąsiedztwie Urzędu Stanu Cywilnego. Podczas omawiania szczegółów przyjęcia właściciel doradzał nam bardzo rzeczowo i profesjonalnie. Uroczystość udała się udała się wspaniale, uzgodnione menu było zgodne z naszym zamówieniem, wszyscy goście byli zadowoleni, potrawy były bardzo smaczne i podane na czas. Obsługa profesjonalna i bardzo miła. Możemy z czystym sumieniem poradzić innym parom ten lokal.