typ: Restauracja, województwo: Śląskie, miejscowość: Łaziska Górne

Pod Białym Orłem

Pod Białym Orłem - Łaziska Górne


Restauracja Pod Białym Orłem posiada dużą salę restauracyjną, stanowiącą przestrzeń, w ktorej dzięki ciekawemu rozmieszczeniu parawanów w miare potrzeb, zyskuje sie intymność i prywatność. W okresie wiosennym i letnim komfort klientom zapewniają użytkowe tarasy. Jeśli dodamy do tego wykwintny wystrój oraz dekoracje sali zawsze zgodne z porą roku, lub też aktualnym świętem to ukaże się nam cały obraz restauracji.

Poza wspaniałymi pomieszczeniami dla gości, restauracja "Pod Białym Orłem" posiada także bardzo przestronne, nowoczesne zaplecze kuchenne, umożliwiające sprawne przygotowywanie wszystkich posiłków. Nasz personel składa się z fachowców w swojej dziedzinie, co sprawia, że jakość przygotowanych posiłków jest na najwyższym poziomie. Nasza obsługa jest sprawna, dyskretna i niezwykle uprzejma.


Oferowane przez nas bogate menu, pozwala każdemu, bez względu na wiek i upodobania kulinarne, na znalezienie czegoś dla siebie. Znajdują się tam dania, które zawsze znajdziemy w menu tej restauracji z uwagi na ich popularność, ale właściciele dbają także o to, by wprowadzać tam również nowości. O popularności naszego lokalu świadczy fakt, iż jakiekolwiek imprezy należy rezerwować z kilkunastomiesięcznym wyprzedzeniem!

Przyjecie weselne.

Na przeciw oczekiwaniom naszych klientów wychodzimy z dwoma propozycjami cenowymi menu weselnego:
- Pierwsze menu określamy jako podstawowe
- Drugie menu dopasowane jest do staropolskiej tradycji "obfitego wesela" na którym niczego nie może zabraknąć
 

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą naszego lokalu, gdyż dzięki ogromnemu
doświadczeniu organizujemy wesela na najwyzszym poziomie.
 

 

Facebook
Pod Białym Orłem
Wasza ocena:
4.91   |  głosów: 32

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2016-12-05
Piękny wystrój, duża przestrzeń,pycha jedzenie miła i profesjonalna obsługa.Dobrze spisana umowa gwarantuje pełne zadowolenie.Polecam imprezy weselne:)