typ: Hotel na wesele, województwo: Podlaskie, miejscowość: Supraśl

Pięć Dębów

Pięć Dębów - Supraśl

Pięć Dębów to ośrodek położony poza miastem, w centrum strefy uzdrowiskowej miasta Supraśl, na terenach Natura 2000, oparty o rubieże Krajobrazowego Parku Puszczy Knyszyńskiej. Budynek wkomponowany jest w krajobraz kilkusetletnich dębów.

Oferuje noclegi w 2-osobowych pokojach, studiach rodzinnych i apartamentach. Nasz hotel to doskonałe miejsce odpoczynku wśród zieleni.

Doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju imprez rodzinnych i biznesowych.
Do dyspozycji gości oddajemy Karczmę dla 150 osób oraz przyległe do niej zadaszone tarasy wraz z barem i grillem dla 100 osób i polanę na ogniska. Karczma wyróżnia się klasycznym wystrojem wnętrza. Elegancko nakryte stoły, obrazy zdobiące ściany, piec kaflowy z XIX wieku i nastrojowe oświetlenie pozwalają stworzyć wyjątkowy i niepowtarzalny klimat.

W czerwcu 2012 roku oddaliśmy do dyspozycji gości Salę Bankietową dla ponad 200 osób zlokalizowaną przy hotelu. Z salą połączone są dwa tarasy: jeden zamknięty, oszklony, drugi z zadaszeniem. Sala Bankietowa posiada odrębny kompleks zadaszonych wiat z barem, grillem i miejscem na ognisko. Wszystko to mieści się pod dębem ”Ryszardem” wpisanym w rejestr Pomników Przyrody. Sala Bankietowa jest jasna, przestronna i elegancka.

Organizujemy:
- Wesela,
- Chrzciny,
- Komunie,
- Urodziny i Imieniny,
- Spotkania towarzyskie
- Bankiety
inne przyjęcia organizowane dla rodziny, przyjaciół lub pracowników wymagające szczególnej oprawy.

Wesela w Pięciu Dębach w piątki i niedziele są w specjalnych atrakcyjnych cenach.

Zapraszamy

Galeria zdjęć

Facebook
Pięć Dębów
Wasza ocena:
4.54   |  głosów: 13

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.