typ: Hotel na wesele, województwo: Małopolskie, miejscowość: Czchów

Pensjonat Zacisze

Pensjonat Zacisze - Czchów

Pensjonat Zacisze położony jest w jednej z piękniejszych części Czchowa. Roztaczajacy się malowniczy widok na jezioro, pobliskie pagórki, czy wzniesienia Beskidu Sądeckiego tworzą niepowtarzalna aurę. Lasy i łąki roztaczające sie wokół obiektu, tworzą zaciszny, sprzyjający relaksowi i aktywnemu wypoczynkowi klimat. Najbliższe otoczenie pensjonatu, czyli duży ogród w którym znajduje się mnóstwo kwiatów, krzewów i drzew, cieszą oko, a ptaki budzą swym śpiewem zachwycając gości.

W okolicy czeka na naszych gości wiele atrakcji turystycznych takich jak: zabytki, szlaki turystyczne i kąpieliska. Wszystko to zachęca do spacerów, pieszych wędrówek czy też wycieczek rowerowych. Bliskośc natury, czyste powietrze, piękne widoki są atutem, który szczególnie cenią sobie nasi klienci.

W naszym obiekcie posiadamy przestronną salę restauracyjną z tarasem widokowym oraz specjalnie przygotowaną salę taneczną, jak również dodatkową salę z możliwością różnorodnego wykorzystania.

Sale dekorujemy na życzenie, zgodnie z Państwa zamysłem. Organizacja przyjęć przez nasz zespół jest przygotowana zawsze w sposób kompleksowy.

Każdorazowo uzgadniane z klientem menu weselne, potrawy jak i ciasta przygotowywane są na miejscu w pensjonacie. Dodatkowo istnieje możliwość przygotowania tortu weselnego oraz ciast (‘’paczek”) dla gości. Wszystkie oferowane sale są klimatyzowane! Dysponujemy także czterdziestoma, dwu, trzy i czteroosobowych, komfortowymi miejscami noclegowymi z łazienkami, większość także z pięknymi widokowymi balkonami na okolicę . Na życzenie istnieje możliwość wstawienia łóżeczka dziecięcego.

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Bochnia, Tęgoborze, Zakliczyn, Laskowa, Brzesko, Nowy Wiśnicz
Facebook
Pensjonat Zacisze
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 1

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.