typ: Hotel na wesele, województwo: Podlaskie, miejscowość: Rajgród

Pensjonat&Spa "RAJ" w Rajgrodzie

Rajgród 19-206
1 Maja 22
tel.: 534 534 263
http://pensjonatraj.pl
marketing@pensjonatraj.pl
  • miejsca noclegowe
  • parking
  • kuchnia
  • klimatyzacja
  • dla niepełnosprawnych
Liczba miejsc 180 Skontaktuj się z lokalem Wyświetleń strony: 1401
Pensjonat&Spa

Niezwykle ciekawa i malownicza okolica Jeziora Rajgrodzkiego to położenie w jakim znajduje się  Pensjonat Raj***. Nazwa zarówno miasta, jak i Pensjonatu pochodzi od nazewnictwa osady plemienia Jaćwingów zamieszkujących te tereny.

Otaczające obiekt liczne jeziora, soczysta zieleń lasów stanowiących ostoję dla wielu dzikich zwierząt  oraz pobliskich stawów i bagien biebrzańskich nadaje temu miejscu niepowtarzalny klimat. Wiele walorów rekreacyjnych i wypoczynkowych uzyskujemy dla naszych gości dzięki tak wspaniałej lokalizacji.

Sala Bankietowo-konferencyjna Pensjonatu Raj*** to nowoczesne wnętrze zdobione światłem i posiadającą profesjonalne nagłośnienie. Na tle innych obiektów wyróżnia nas nie tylko lokalizacja ale przede wszystkim przepyszna kuchnia, tradycyjna, jak też nowoczesna. Serwujemy także TOP-owe dania z różnych zakątków globu.

Wiemy, że Przyjęcie Weselne jest jednym z najważniejszych dni, dlatego przy jego przygotowaniu gwarantujemy pieczołowitą staranność i pełen profesjonalizm uzupełniony o  doświadczenie naszej załogi.

Pensjonat w części noclegowej proponuje pokoje standard, jak też apartamenty oraz mieszczący się na ostatnim piętrze budynku, przestronny Penthouse. Do dyspozycji naszych gości jest Strefa SPA  z basenem rekreacyjnym oraz atrakcje - pokoje masażu i relaksu, jacuzzi, natrysk wrażeń, grota solna a także sauny.

Pensjonat&Spa

Media społecznościowe

Galeria zdjęć

Jak do nas dojechać?

Facebook
Pensjonat&Spa "RAJ" w Rajgrodzie
Wasza ocena:
0.00   |  głosów: 0

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.