typ: Dwór i Pałac, województwo: Mazowieckie , miejscowość: Żelechów

Pałac Żelechów Spa & Wellness

Pałac Żelechów Spa & Wellness - Żelechów

Pałac Żelechów wraz z otaczającym go historycznym kompleksem parkowym to idealne miejsce do organizacji przyjęcia weselnego, które dzięki pięknym wnętrzom, wybornej kuchni oraz profesjonalnej obsłudze będzie najpiękniejszym początkiem wspólnej Drogi Młodej Pary.

Nasze sale spełnią oczekiwania wszystkich gości, ze względu na swoją różnorodność i wyjątkowy klimat. Do dyspozycji Pary Młodej oddajemy 19 sal o powierzchni do 1000m². Wszystkie przestrzenie jesteśmy w stanie zaaranżować w dowolnej konwencji zgodnie z indywidualnymi życzeniami. Każda sala jest klimatyzowana, a okna większości wychodzą na piękny 8-hektarowy park, wypełniony pomnikami przyrody. W Pałacu posiadamy zarówno piękne wnętrza historyczne, które poprzez swój unikatowy i pałacowy wystrój nadadzą tak wyjątkowemu przyjęciu, jakim jest wesele, niepowtarzalny charakter, jak i przestrzenie nowoczesne, pozwalające na zorganizowanie eleganckiego przyjęcia w dowolnym stylu.

Oprócz niepowtarzalnych wnętrz, Pałac Żelechów gwarantuje bogate doświadczenie gastronomiczne, profesjonalną obsługę, a także wspaniałą, niezapomnianą atmosferę. 

Uroczystość może przybrać różne formy, od przyjęcia kameralnego, po wytworny bankiet dla 500 gości. Wszystko dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Pary Młodej. Oferujemy przyjęcia w formie bufetowej lub biesiadnej połączone z serwisem dań ciepłych. Przygotowaliśmy różne propozycje weselne, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Przed ceremonią, Para Młoda może zadbać o siebie w naszym unikalnym Pałacowym Spa lub po prostu odpocząć w jednym z wyjątkowych Apartamentów.

W przypadku wesel połączonych ze ślubem cywilnym, umożliwiamy przeprowadzenie uroczystości zaślubin w Pałacowych wnętrzach lub w przypałacowym parku.

Ceremonia weselna to wyjątkowe przeżycie dla każdego i pozostaje w pamięci Państwa Młodych oraz wszystkich uczestników przyjęcia na długie lata. Ważne jest zatem, aby wybrać odpowiednie miejsce, które zaskoczy, spełni wszystkie oczekiwania, jak również będzie profesjonalne, wyjątkowe i niepowtarzalne, jak ten dzień dla Młodej Pary. Proponujemy opiekę doświadczonego koordynatora ze strony Pałacu, który doradzi i pomoże w przygotowaniach do ceremonii, podpowie jak powinna przebiegać uroczystość i wesprze Młodą Parę w organizacji najważniejszego dnia w ich życiu. Przez cały czas trwania przyjęcia, nad jego uczestnikami będzie czuwać wykwalifikowany personel. Współpracujemy z profesjonalnymi florystami, zespołami muzycznymi, DJ-ami, fotografami, firmami transportowymi i chętnie zarekomendujemy ich usługi.

Życzymy, aby rozpoczęta w Pałacu wspólna historia była wyjątkowa, piękna i trwała, a pełne wzruszenia chwile pozostały w pamięci do końca życia.

 

Galeria zdjęć

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Polecamy także najlepsze lokale z województwa mazowieckiego

Hotel Złote Dęby ***

Warszawa

W Hotelu Złote Dęby *** oferujemy Państwu klimatyzowaną salę balową, na przyjęcia do 160 osób. Charakter sali nadaje bogaty wystrój, idealny jako oprawa przyjęcia weselnego. Zapewniamy profesjonalna obsługę i staranne ...

Każde wesele przygotujemy zgodnie z Państwa życzeniem.

  • miejsca noclegowe
  • parking
  • kuchnia
  • klimatyzacja
Liczba miejsc 160

Sala Weselna Górki Zielone

Górki

Organizujemy przyjęcia okolicznościowe dla 50-280 osób. Duży obiekt położony malowniczo pośród lasów, to wymarzona przestrzeń na tego typu imprezy. Zapraszamy.

Wesele pełne magii tylko w Górkach Zielonych!

  • parking
  • kuchnia
Liczba miejsc 280

Dwór Ołtarzew

Ożarów Mazowiecki

Bajkowe, eleganckie wnętrza Dworu Ołtarzew tworzą w zestawieniu z wspaniałym otoczeniem pełnym natury, cudowną całość idealnie nadającą się na tło przyjęcia weselnego. W tym celu przygotowaliśmy stylowo zaaranżowaną salę bankietową ...

Drżący głos skrzypiec śpiewał jakiegoś sentymentalnego walca, wtórowała mu jękliwie wiolonczela, to muzyka cichła, a natomiast wybuchał gwar kilkunastu głosów i śmiech rozlewał się kaskadą bujną na cichą ulicę razem z brzękiem szklanek i talerzy. Bawiono się wesoło. "Ziemia obiecana" Władysław Reymont

  • miejsca noclegowe
  • parking
  • kuchnia
  • klimatyzacja
Liczba miejsc 150