typ: Dwór i Pałac, województwo: Dolnośląskie, miejscowość: Wrocław

Pałac Krobielowice

Pałac Krobielowice - Wrocław

 


Pałac Krobielowice

 Pałac Krobielowice to zabytkowy obiekt w stylu barokowo- renesansowym znajdujący się jedynie 20 km od stolicy Dolnego Śląska- Wrocławia. Niegdyś rezydencja Feldmarszałka Gebharda Leberechta von Blucher (zwycięzcy w bitwie pod Waterloo z Napoleonem), a obecnie hotel, restauracja, ośrodek eventowo- konferencyjny i pole golfowe.

Od ponad 20 lat zajmujemy się organizacją szkoleń, konferencji oraz imprez okolicznościowych i plenerowych. Przyjęcia weselne organizujemy do 100 osób, a w hotelu możemy przenocować 55 gości w pokojach 1, 2 i 3 osobowych. Oprócz wesela możemy też zająć się przygotowaniem poprawin w formie obiadu w jednej z naszych 6 sal bankietowych, czy grilla na świeżym powietrzu, gdzie pod zadaszeniem renesansowych arkad ugościmy do 60 osób.

W ramach spalania weselnych kalorii i relaksu na łonie natury zapraszamy Państwa do skorzystania z naszego 9- dołkowego pola golfowego z Driving Range. Pole (jak i pałac) znajdują się na terenie Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy, przez co charakteryzuje je duża ilość naturalnych przeszkód. Jeśli nie mieli Państwo jeszcze do czynienia z tym ciekawym sportem to zachęcamy do rozpoczęcia przygody z golfem na naszym polu pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

Pałac Krobielowice, należący do Europejskiego Szlaku Zamków i Pałaców to idealny wybór na niezapomniane przyjęcie weselne. Wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście do klienta jak i wyjątkowy charakter tego miejsca uczyni jeden z najważniejszych dni w Państwa życiu niezwykłym przeżyciem.


Oferujemy:

-przygotowanie i dopasowanie menu indywidualnie pod życzenie klienta
-własną kuchnię
-obsługę kelnerską
-apartament w dniu uroczystości dla Pary Młodej w prezencie
-organizację dodatkowych atrakcji, np. stołu staropolskiego
-możliwość przeprowadzenia sesji zdjęciowej na terenie obiektu (w cenie)
-pomoc przy organizacji dekoracji, zespołu muzycznego/DJ'a
-poprawiny w formie grill'a lub obiadu
-hotel
-możliwość zorganizowania ceremonii zaślubin na terenie obiektu
-menu weselne od ~ 150,00 zł/os.

Galeria zdjęć

Facebook
Pałac Krobielowice
Wasza ocena:
4.70   |  głosów: 20

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.