typ: Dwór i Pałac, województwo: Wielkopolskie, miejscowość: Batorowo

Pałac Jaśminowy

Batorowo 62-081
Zakrzewska 15
tel.: 605 784 458
http://www.palacjasminowy.pl
wesela@palacjasminowy.pl
  • miejsca noclegowe
  • parking
  • kuchnia
  • klimatyzacja
Liczba miejsc 300 Skontaktuj się z lokalem Wyświetleń strony: 17884
Pałac Jaśminowy - Batorowo

Pałac Jaśminowy to eleganckie miejsce do organizacji przyjęć weselnych, okolicznościowych i bankietów. Nasza wykwalifikowana, profesjonalna obsługa oraz wyśmienita kuchnia, którą serwujemy naszym Gościom, wprawia ich w zachwyt. W pełni klimatyzowana sala bankietowa do organizacji wesel oraz konferencji do 400 osób, przestronny parkiet do tańca a wszystko to zostało przygotowane dla Państwa komfortu. Oferujemy miejsca na przyjecie dla 300 osób oraz 5 komfortowych i eleganckich pokoi, jak też przestronny apartament dla Pary Młodej. Nasza sala kominkowa oraz bezpośrednie wyjście do przepięknego ogrodu z widokiem na jeziorko tworzą dodatkowo klimat tego miejsca.

Sala Szafranowa to druga sala do organizacji: wesel, bankietów oraz konferencji do 100 osób. Posiada bezpośrednie wyjście do przepięknego ogrodu z widokiem na staw. Możliwość organizacji uroczystości przy okrągłych stołach lub prostokątnych.

Galeria zdjęć

Jak do nas dojechać?

Facebook
Pałac Jaśminowy
Wasza ocena:
4.63   |  głosów: 57

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2014-08-18
Jesteśmy parą, która zaledwie tydzień temu w Pałacu Jasminowym wyprawiała wesele. Wszystkie aspekty organizacji od początku do samego końca po najmniejsze szczegóły została wyśminicie zorganiozwana. Od pierwszego spotkania manager, Pan Łukasz, którego serdecznie z tego miejsca pozdrawiamy, przeprowadził nas przez wszystkie etapy przygotować. Dając nam oparcie w doświadczeniu, czego jako młodzi mierzący się z dużym zagadnieniem organizacyjnym, jakim jest wesele potrzebowaliśmy. Takiego poziomu troski nikt nam nie zapewnił.Serdeczności i uczciwości. Bardzo dziękujemy Panie Łukaszu! Ustalenia przełożyły się w sposób doskonały na realizację. Profesjonalizm to etykieta tego miejsca. Bardzo smaczna kuchnia...pyszne galantyny, zupy, mięsa - wszystko doskonałe. Nawet sytuacje wymagające improwizacji w pełni były opanowane.Sala jest swoją własną wizytówką.Przyjmenością jest spędzać tam czas, choćby na niedzielnym obiedzie, na który będziemy tam przyjeżdzać żeby z sentymentem wspominać ten jeden wyjątkowy wieczór, którego organizację warto powierzyć, całemu zespołowi ludzi który tam pracuje.Ponadto dziękujemy szefowi sali, szefowi kuchni,obsłudze i na końcu choć to najważniejsze podziękowania, dziękujemy Włascicielowi za utworzenie z dobrym duchem takiego miejsca, w którym spełania się marzenie młodej pary.