typ: Dom Weselny, województwo: Opolskie, miejscowość: Jarnołtówek

Ośrodek Wypoczynkowy MAX

Ośrodek Wypoczynkowy MAX - Jarnołtówek

Ośrodek MAX usytuowany w miejscowości Jarnołtówek, pięknie położonej w Górach Opawskich, u podnóża Kopy Biskupiej, 889 metrów nad poziomem morza. Duża ilość zieleni, świeże powietrze oraz wspaniały mikroklimat pozwolą państwu zregenerować siły.

Centrum wypoczynkowe "MAX" w Jarnołtówku powstało na bagnach, które stanowiły od 100 lat moczary i rozlewiska wody wypływającej ze znajdującego się na posesji źródła. W chwili obecnej teren zagospodarowano. Woda gromadzi się w dwóch stawach, między którymi różnica poziomów wynosi 3 metry. Staw wyższy otacza ponad 110 gatunków roślin wodnych i nabrzeżnych, pięknie zakwitających od wiosny do jesieni. Zamieszkują w nim jesiotry, tołpygi, kolorowe koi, oraz cztery oswojone karpie, które podpływają do ludzi, by dostać kawałek chleba. Staw dolny to setki kolorowych karasi i koi, a u góry nad nimi wodospad. Jest tu duża wiata grillowa. Może w niej grillować i biesiadować około 100 osób.

W ośrodku naszym zastosowaliśmy najnowsze ekologiczne rozwiązania. Energia cieplna do ogrzania obiektu i ciepłej wody pozyskiwana jest ze stawów, powietrza oraz kolektorów słonecznych.

Do państwa dyspozycji posiadamy:

- Pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami przystosowane w pełni dla osób niepełnosprawnych
- Gabinet Pielęgniarsko-Lekarski
- Sale rehabilitacyjne do zabiegów z zakresu Kinezoterapii, Fizykoterapii, Masażu
- Sauna
- Siłownia
- Flipery
- Rowery turystyczne (bezpłatne dla naszych gości)
- TV-Sat, stały dostęp do internetu
- Plac zabaw, mała i duża wiata grillowa
- Sale konferencyjne klimatyzowane z projektorem cyfrowym

Zapraszamy na:

Wczasy wypoczynkowe, Weekendy i Turnusy świąteczne, szkolenia, bankiety, konferencje, imprezy okolicznościowe np. Wesela, urodziny, grille itp.

Facebook
Ośrodek Wypoczynkowy MAX
Wasza ocena:
4.82   |  głosów: 11

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.