typ: Hotel na wesele, województwo: Kujawsko-Pomorskie, miejscowość: Wąbrzeźno

Oaza Bis

Oaza Bis - Wąbrzeźno

Obiekt usytuowany jest na 4000 m2 terenu, na którym znajduje się obszerny parking dla gości hotelowych. Znajdą tu Państwo wśród zieleni przytulny ogródek letni, a tuż obok oczko wodne. Wszystko to sprawia, że poczują się Państwo u nas komfortowo i przyjemnie. Dokładamy wszelkich staran aby zapewnić optymalne warunki zarówno do pracy, jak i wypoczynku.
Mamy nadzieję, że będzie to dla Państwa miejsce, do którego będziecie chcieli często powracać. Życzymy, aby pobyt u nas był dla Państwa bezpieczną przystanią po uciążliwej podrózy.

Restauracja "Oaza" oferuje Państwu doskonałej jakości potrawy kuchni polskiej. Swój wysublimowany smak zawdzięczają one świeżym składnikom oraz perfekcyjnemu ich przygotowaniu wg starannie opracowanych przepisów. Zapewniamy szeroki wybór dań i potraw. Nasza restauracja to nie tylko pyszne dania ale wyjątkowy wystrój i harmonijne wnętrza.

Do dyspozycji Państwa są następujące sale:
- sala restauracyjna (90m i 150m);
- sala bankietowa (45m);
- sala restauracyjno - konferencyjna (170m klimatyzowana)
- sala bilardowa (30m)

Sale te łącznie posiadają 300 miejsc konsumpcyjnych. Organizujemy uroczystości rodzinne, imprezy firmowe, catering. Świadczymy kompleksową obsługę szkoleń, konferencji, imprez firmowych oraz wycieczek. W okresie letnim szczególnie gorąco polecamy imprezy plenerowe z grillowaniem w naszym ogródku.
Hotel Oaza zapewnia kompleksową ubsługę imprez okolicznościowych.

Organizujemy:
- przyjęcia weselne
- komunie
- chrzciny
- stypy
- urodziny
- jubileusze
- konferencje
- catering ( w domu klientaoraz w firmach)

Łączy je jedna wspólna cecha: ICH WYJĄTKOWOŚĆ. Źródłem jej jest nasza ścisła współpraca z Państwem. Dokładamy wszelkich starań aby nadać niepowtarzalny charakter każdej uroczystości.

Serdecznie zapraszamy...

Galeria zdjęć

Facebook
Oaza Bis
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 6

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.