typ: Hotel na wesele, województwo: Wielkopolskie, miejscowość: Bralin

Motel Za Miedzą

Motel Za Miedzą składa się z części hotelowej oraz z części restauracyjnej. Przylegający do motelu teren rekreacyjny z miejscem na grill i ognisko, oraz kompleks lasów sosnowych, zapewnia dorosłym, oraz najmłodszym (posiadamy własny plac zabaw) doskonałe warunki do relaksu i wypoczynku. Gwarantujemy Państwu kompleksową i profesjonalną obsługę w każdym zakresie.
Lokal jest w pełni przygotowany do obsługi klienta w zakresie usług gastronomicznych. Posiada klimatyzację i nowoczesny system oświetleniowo-nagłośnieniowy, wykorzystywany do szerokiej działalności rozrywkowej (w tym także organizacji koncertów).
Organizujemy:
- wesela
- komunie
- uroczystości rodzinne
- bankiety
- inne imprezy okolicznościowe (np. Andrzejki, Sylwester)
- kameralne spotkania biznesowe
- prezentacje firmowe
- i inne

Jest to możliwe dzięki odnowionej i powiększonej sali, która może pomieścić do 300 osób.

Proponujemy także kompleksową organizację imprez plenerowych dowolnej wielkości. Zapewniamy profesjonalną oprawę muzyczną, która zaspokoi wszelkie Państwa oczekiwania.

Organizujemy przyjęcia weselne w wyjątkowej sali, umożliwiającej dopasowanie się do Państwa specyficznych potrzeb. Oferowane przez nas menu weselne zaspokoi najbardziej wyrafinowane Państwa oczekiwania.

Zapewniamy profesjonalną i kompleksową oprawę muzyczną. Nasza sala weselna może pomieścić do 200 osób. W lokalu zamontowana jest profesjonalna aparatura oświetleniowa i nagłośnieniowa. Para młoda poza niespodzianką taką jak apartament na noc poślubną może zamówić przelot balonem nad miastem i lokalem.

Niezwykłym urozmaiceniem wesela może stać się występ fakira "Radamesa" z wężami boa,lub zamówienie piętrowej "fontanny czekolady". Polecamy również doskonałego barmana. Kolorowe drinki przypadną do gustu nie tylko paniom.

Obiekt posiada parking dozorowany, monitorowany, zamknięty.

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Wieruszów, Byczyna, Namysłów, Syców, Ostrzeszów
Facebook
Motel Za Miedzą
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 3

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.