typ: Hotel na wesele, województwo: Wielkopolskie, miejscowość: Poznań

Meridian's Hotel Restauracja

Meridian's Hotel Restauracja - Poznań

Zapraszamy Państwa do eleganckiej Restauracji Meridian’s z niepowtarzalnym klimatem i atmosferą. Restauracja Meridian’s to miejsce z ponad dwudziestoletnią tradycją. Nasze doświadczenie pozwala na sprawną, rzetelną, elegancką i miłą obsługę, która sprosta Państwa wymaganiom. Dbałość o każdy najmniejszy szczegół sprawi że Państwa przyjęcie będzie idealne pod każdym względem. Wszystkie dania przyrządzamy w naszej kuchni pod okiem wybitnego szefa kuchni. Nasz personel dołoży wszelkich starań, aby Państwa przyjęcie weselne pozostawiło w pamięci wszystkich jego uczestników niezapomniane wrażenia. Gwarantujemy organizację przyjęcia na najwyższym poziomie.

Oferujemy Państwu kompleksową organizację przyjęcia, w ramach której zapewniamy:
 wyłączność lokalu powyżej 70 osób,
 menu uzgodnione indywidualnie z organizatorami przyjęcia z załączonych propozycji,
 stoły nakryte białymi obrusami, serwetkami, świecznikami,
 profesjonalną obsługę kelnerską,
 parkiet do tańca,
 profesjonalną scenę z akustyczną muszlą,
 klimatyzowane sale restauracyjne,
 parking hotelowy

W stylowych wnętrzach naszej restauracji zapewniamy kompleksową organizację uroczystości do 160 osób. Sceneria parku daje Państwu doskonałe możliwości do uwiecznienia tego wyjątkowego wydarzenia na pamiątkowych fotografiach. W aranżacji sal i rozplanowaniu układu stołów pomoże Państwu doświadczony personel.

Służymy Państwu radą i pomocą w wyborze i stworzeniu menu na tą wyjątkową uroczystość. Prezentujemy Państwu szeroką gamę dań, które możemy serwować dla Państwa gości. Nasz szef kuchni zadba, aby każde z dań zachwyciło nawet najbardziej wymagające podniebienia. Profesjonalna i miła obsługa zadba o to, aby każdy z gości spędził ten czas wyjątkowo miło.

Galeria zdjęć

Facebook
Meridian's Hotel Restauracja
Wasza ocena:
4.38   |  głosów: 8

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.