typ: Restauracja, województwo: Mazowieckie, miejscowość: Warszawa

Marcowy Zając

Marcowy Zając - Warszawa

Tworząc Restaurację „Marcowy Zając” chcieliśmy zaoferować miejsce, gdzie w eleganckim wnetrzu pełnym prostych form, w przyjaznej atmosferze i miłym towarzystwie poczujecie odrobinę spokoju.

Nasza kuchnia bazuje wyłącznie na świeżych produktach, z kórych powstają zdrowe i smaczne dania będące kwintesencją smaków zadowalających każde podniebienie.

Dwie sale restauracyjne oraz cudowny letni ogóredek, który pozwala spedzać relaksujące chwile na świerzym powietrzu, to propozycja na miłą odskocznię od codzienności i nieustannej gonitwy.  Marcowy Zając to wprost wymarzone miejsce na organizację wesel, imprez firmowych, koktajli, grilli, czy innych spotkań rodzinnych. Imprezy organiuzujemy w cudownej sali bankietowej z wyjściem na letni ogród.

Zapraszmy do współpracy a wątpliwości w rozmowie z klientami postaramy się rozwiać, natomiast wszelkie sugestie sktupulatnie zanotujemy.  Spotkanie odbędzie się w sympatycznej atmosferze a my służyć będziemy wsparciem i pomocą oraz odpowiedzią na wszelkie nurtujace was pytania.

Galeria zdjęć

Facebook
Marcowy Zając
Wasza ocena:
0.00   |  głosów: 0

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.