typ: Dom Weselny, województwo: Mazowieckie, miejscowość: Ostrów Mazowiecka

Maciejowa Chata

Maciejowa Chata - Ostrów Mazowiecka

Maciejowa Chata to idealne miejsce zarówno na wielkie bale dla 650 osób, jak i kameralne przyjęcia dla 15 osób. Maciejowa Chata Istnieje od 2011 roku i od tego czasu cieszy się niezmienną popularnością i uznaniem wśród klientów, czego dowodem jest duża ilość organizowanych przez nas przyjęć.

Charakteryzują nas przede wszystkim nowoczesne, luksusowe oraz duże i przestronne pomieszczenia bankietowo-konferencyjne, dzięki którym możemy sprostać życzeniom nawet najbardziej wymagających gości.

Staramy się, aby nasze sale, były zawsze idealnie przygotowane na przyjęcie gości. Dbamy zarówno o wystrój sali, stołów, elegancko podane potrawy jak i dekoracje kwiatowe, aby każde przyjęcie pozostało w Państwa pamięci długo wspomnianym wydarzeniem.

Jesteśmy przekonani, że urok naszych wnętrz, wykwintna kuchnia i profesjonalna obsługa zapewnią niepowtarzalną atmosferę każdego przyjęcia. Do Państwa dyspozycji oddajemy także nowoczesne i komfortowe pokoje gościnne i duży monitorowany parking. W zależności od charakteru przyjęcia, jakie chcą Państwo zorganizować możemy zaproponować różne rodzaje menu.

Zapraszamy do kontaktu

Galeria zdjęć

Facebook
Maciejowa Chata
Wasza ocena:
4.67   |  głosów: 18

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.