typ: Dom Weselny, województwo: Podlaskie, miejscowość: Białystok

Lech Dom Gościnny

Białystok 15-620
Elewatorska 12
tel.: (85) 66 27 257
http://www.weselabialystok.pl/
dom@lech.bialystok.pl
  • miejsca noclegowe
  • parking
  • kuchnia
  • klimatyzacja
Skontaktuj się z lokalem Wyświetleń strony: 20974
Lech  Dom Gościnny - Białystok

Lech Gościnny Dom prowadzi działalność w zakresie organizacji imprez okolicznościowych jak: wesela, bankiety, studniówki, komunie, chrzciny, bale, imprezy integracyjne, grillowe, sylwestrowe i inne. Obiekt został zaprojektowany w taki sposób, aby mogły się w nim odbywać trzy niezależne imprezy.
Do dyspozycji gości oddajemy klimatyzowane sale tj. salę kolumnową, bankietową i kominkową. Sale te stanowią wydzielone kompleksy z niezależnymi wejściami, toaletami i szatniami co zapewnia intymność każdej imprezy. Możliwe jest również zorganizowanie jednej dużej imprezy poprzez odpowiednie połączenie sal. Nasze pomieszczenia charakteryzują się elegancją, wysokim standardem wykończenia i wyposażenia.
Naszym gościom proponujemy przede wszystkim potrawy kuchni staropolskiej, produkowane w naszej firmie. Jesteśmy również w stanie zrealizować każde zamówienie np. z menu kuchni innych narodów. Dużą wagę przykładamy do jakości świadczonych usług, estetyki sal oraz nakrycia stołów, które są zróżnicowane w zależności od charakteru uroczystości i pory dnia.

Nad bezpieczeństwem naszych Gości przez cały czas trwania imprezy czuwają służby porządkowe. Zapewniamy również bezpłatny parking. Zdając sobie sprawę, że zlecane nam imprezy są ważnymi momentami w życiu naszych klientów chętnie służymy radą i zawsze jesteśmy do dyspozycji Gości, Oni są dla nas najważniejsi.

Nasze sale:
Sala bankietowa — Charakteryzuje się nowoczesnym wnętrzem, w kolorach fioletu i złota z piękną metaloplastyką. Oświetlenie LED z możliwością zmiany koloru. Idealna do organizacji wesel, studniówek, przyjęć komunijnych, szkoleń i innych imprez okolicznościowych. Możliwe jest ustawienie stołów tradycyjnych lub okrągłych bankietowych Sala wyposażona jest w profesjonalną klimatyzację oraz niezbędny sprzęt multimedialny.

Sala kolumnowa — O klasycznym wnętrzu, ecru w połączeniu z kolorem czerwonego wina, z kryształowym oświetleniem oraz LED z możliwością zmiany koloru. Idealna do organizacji przyjęć weselnych i innych dużych imprez okolicznościowych. Możliwość ustawienia stołów tradycyjnych lub okrągłych bankietowych. Sala profesjonalnie klimatyzowana, wyposażona w niezbędny sprzęt multimedialny.

Sala kominkowa — Wykonana ze starej cegły w połączeniu z drewnem oraz kutymi elementami. Kameralna, klimatyczna, idealna na mniejsze przyjęcia okolicznościowe takie jak chrzciny, przyjęcia komunijne, urodziny, spotkania opłatkowe lub mniejsze przyjęcia weselne. Sala z kominkiem oraz częścią wypoczynkową z wygodnymi kanapami.

Galeria zdjęć

Jak do nas dojechać?

Facebook
Lech Dom Gościnny
Wasza ocena:
4.81   |  głosów: 43

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.