typ: Restauracja, województwo: Mazowieckie, miejscowość: Warszawa

Klub Bankowca

Warszawa 00-375
Smolna 6
tel.: 609 94 64 84
http://www.kregliccy.pl/
klubbankowca@kregliccy.pl
  • parking
  • kuchnia
Liczba miejsc 150 Skontaktuj się z lokalem Wyświetleń strony: 8225
Klub Bankowca - Warszawa

Położenie i XIX wieczna architektura obiektu czynią z Klubu Bankowca wyjątkowe miejsce. Budynek ma status zabytku. Jest obiektem zamkniętym, ogrodzonym i strzeżonym. Usytuowany w malowniczym Parku Beyera na Skarpie Wiślanej, w sercu zabytkowej części Warszawy.
 

W Klubie Bankowca organizujemy w ciągu dnia: śniadania biznesowe, przerwy kawowe, przekąski podczas konferencji, lunche.

Wieczorami i w weekendy: bankiety, kolacje galowe, wszelkiego rodzaju przyjęcia prywatne.
Idealne miejsce na organizację wesela.
Oferty przygotowujemy indywidualnie, dostosowując się do Państwa potrzeb.

Możliwości klubu:
Przyjęcie koktailowe – ok. 120 osób
Przyjęcie zasiadane serwowane – 80 osób
Zasiadane, bufetowe – 60 osób.
W specjalnie zaprojektowanym i skomponowanym z parkiem transparentnym namiocie pomieścimy dodatkowe 150 osób.

Galeria zdjęć

Jak do nas dojechać?

Facebook
Klub Bankowca
Wasza ocena:
4.67   |  głosów: 12

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Wasze opinie
Dodano: 2013-10-01
Zasadniczo nigdy nie piszę opinii w internecie ale tym razem nie mogłam się oprzeć zwłaszcza, że na temat tego miejsca jest tak mało informacji. W sierpniu tego roku mieliśmy wesele w Klubie Bankowca. Naszym opiekunem był Pan Paweł Gromelski, którego profesjonalizm w dużej mierze pomógł nam w podjęciu decyzji o wyborze tego miejsca. Wybór nie był łatwy ze względu na cenę, otoczenie, które zimą nie było aż tak zachęcające i wspomniany już brak komentarzy. Wszelkie wątpliwości zostały ostatecznie rozwiane podczas degustacji. To było coś niesamowitego, jedzenie rozpływało się w ustach a sam przebieg degustacji był na bardzo wysokim poziomie. Pan Paweł za każdym razem dzielnie znosił wszelkie nasze wątpliwości, pytania i po każdej rozmowie pozostawiał nas w pełni usatysfakcjonowanych. Nawet naszych rodziców był w stanie przekonać do rzeczy, do których my nie byliśmy w stanie. Samo wesele było bajkowe. Z niczym nie było problemu. Wszystkiego było pod dostatkiem, jedzenie prócz tego, ze pyszne to jeszcze pięknie podane przez fantastycznych kelnerów. Naprawdę nawet gdybym chciała, nie jestem w stanie się przyczepić. Gorąco polecam to miejsce każdemu, kto chce mieć wesele na wysokim poziomie, w centrum Warszawy z przepysznym jedzeniem.