typ: Restauracja, województwo: Kujawsko-Pomorskie, miejscowość: Bydgoszcz

Karczma Rzym i Dwór Hulanka

Karczma Rzym i Dwór Hulanka - Bydgoszcz

Idealnym miejscem na świętowanie wyjątkowych okazji jest nowy gmach, którego otwarcie nastąpi wiosną 2011 roku. W nowocześnie zaprojektowanych wnętrzach Dworu Hulanka nawiązujących do ludowej tradycji regionu organizujemy przyjęcia do 250 gości. Zapraszamy także do tradycyjnej Karczmy Rzym, idealnego miejsca na wesele w Bydgoszczy.

Oferujemy różnorodne aranżacje stołów, począwszy od klasycznego połączenia w podkowę a skończywszy na osobnym ustawieniu okrągłych stolików z krzesłami w białych pokrowcach. Obiekt wyposażony jest w profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie oraz miejsce dla zespołu muzycznego , które są niezbędnym elementem udanego przyjęcia.

Do dyspozycji gości przygotowaliśmy antresole z wygodnymi kanapami i kominkiem oraz taras na wyłączność połączony z ogrodem. Wiemy jak wiele elementów musi złożyć się w całość aby przyjęcie było udane, dlatego z pasją dopracowujemy każy szczegół. Razem z Państwem komponujemy indywidualne menu oraz dekoracje z żywymi kwiatami w wybranej kolorystyce.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, pokoje hotelowe dla gości, osobny parking, miejsce zabaw dla dzieci, komfortowe miejsce dla palących oraz udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Służymy również pomocą w organizowaniu dodatkowych atrakcji.

Galeria zdjęć

Miejscowości w pobliżu

Facebook
Karczma Rzym i Dwór Hulanka
Wasza ocena:
4.80   |  głosów: 5

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.