typ: Restauracja, województwo: Dolnośląskie, miejscowość: Pierwoszów

Karczma Miłocin

Pierwoszów 55-114
Wrocławska 111
tel.: 608 869 366
http://www.milocin.com.pl
karczma@milocin.com.pl
  • miejsca noclegowe
  • parking
  • kuchnia
Liczba miejsc 200 Skontaktuj się z lokalem Wyświetleń strony: 18361
Karczma Miłocin - Pierwoszów

Karczma Miłocin jest jednym z najważniejszych walorów blisko 40 hektarowego Terenu rekreacyjnego Miłocin. Oferujemy państwu mozliwość zorganizowania dla ponad 200 osób imprez okolicznościowych :
- wesel
- komunii
- konferencji
- szkoleń
- bankietów

Z myślą o naszych najmniejszych gościach w pobliżu Karczmy stworzyliśmy niepowtarzalny plac zabaw dla dzieci. Ponadto oferujemy przestronne, eleganckie, funkcjonalne pokoje wyposażone w to wszystko co czyni pobyt gości wygodnym oraz komfortowym.

Proponujemy również wypoczynek na łonie natury, gdyż przygotowany teren daje możliwość organizacji imprez zarówno tych rodzinnych, okolicznościowych, grilli, pikników, ognisk, imprez plenerowych jak również integracyjnych imprez firmowych oraz eventów nawet na kilkaset osób. W krytych strzechą wiatach biesiadnych wyposażonych w ławy i stoły można zarówno odpocząć, jak i spożyć przygotowane w grillu z wędzarnią jedzonko.

 

 

Galeria zdjęć

Jak do nas dojechać?

Teren rekreacyjny Miłocin położony jest tuż przy trasie Wrocław - Poznań (droga krajowa nr 5) na zrekultywowanej części Kopalni Piasku Pierwoszów, zaledwie 15 km od Wrocławia.

Facebook
Karczma Miłocin
Wasza ocena:
4.95   |  głosów: 220

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.