typ: Dwór i Pałac, województwo: Mazowieckie, miejscowość: Trębki Nowe

Jaworowy Dwór

Jaworowy Dwór - Trębki Nowe

Przyjęcie weselne w Jaworowym Dworze to:

* Prestiż i elegancja
* Ciepła, domowa atmosfera w miejscu z duszą
* Najwyższy standard i jakość usług

Proponujemy menu weselne w trzech zestawach:
- Menu ziemiańskie
- Menu dworskie
- Menu szlacheckie

Oprócz zorganizowania przyjęcia weselnego zapewniamy dodatkowe usługi, jak transport gości weselnych, noclegów dla gości, obsługa i rejestracja medialna oraz zapewnienie wszelkich dodatkowych atrakcji.

Zabytkowy Dworek stanowi wymarzoną scenerię dla tak wyjątkowego dnia i - jak określono - oferuje „śródziemnomorskie ciepło, francuski szyk, angielską elegancję oraz co najważniejsze - polską atmosferę”, które uczynią ten dzień niezapomnianym i wyjątkowym.


Wspaniale zagospodarowany, XVIII-wieczny Jaworowy Dwór wraz z Małym Dworkiem, urządzony w stylu szlacheckim, to piękne, ciepłe wnętrza z oryginalnym umeblowaniem, które zachwycają bogactwem tkanin oraz pięknem klasycznego oświetlenia. Okrągłe stoły oraz klasyczne wykończenia nadają pomieszczeniom niepowtarzalnego uroku. Każdy szczegół oraz bibelot dobrany został indywidualnie do charakteru sal.
Organizowane na zewnątrz przyjęcie w namiocie jest spełnieniem marzeń dotyczących przyjęcia weselnego w pięknym ogrodowym klimacie. Odbywa się ono w otoczeniu zieleni oraz wielobarwnych róż, peonii, frezji i chryzantem, na których tle góruje biały namiot wraz z dekoracjami utrzymanymi w klimacie bieli, beżu i ecru.


 

Galeria zdjęć

Facebook
Jaworowy Dwór
Wasza ocena:
4.78   |  głosów: 23

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.