typ: Dwór i Pałac, województwo: Pomorskie, miejscowość: Jagatowo

Jagatówka Leśny Dwór

Jagatówka Leśny Dwór - Jagatowo

Jagatówka Leśny Dwór to uroczy dworek z restauracją umiejscowiony w malowniczej okolicy. Cisza, spokój, las... ma coś w sobie i latem i zimą. Od lat specjalizujemy się w organizacji przyjęć weselnych, imprez integracyjnych, spotkań firmowych i innych przyjęć okolicznościowych.

Wesele
Mając na uwadze wyjątkowość chwili przykładamy wszelkich starań do spełnienia Państwa pragnień i marzeń związanych z uroczystością weselną. Naszym celem jest zadbanie w dniu wesele o wyjątkową atmosferę, przygotowanie wyśmienitej uczty dla zmysłów i dla duszy. Dobra i bogata kuchnia, miła i profesjonalna obsługa oraz bliskość przyrody, to tylko niektóre powody dla których zorganizowanie tej uroczystości można nam śmiało powierzyć.

Sala bankietowa przeznaczona jest dla 130 osób - połączona z dużym parkietem tanecznym. Bezpośrednio przy parkiecie znajduje się niewielki podest dla orkiestry lub DJ’a.

Dekoracje sali i stołów zawsze konsultujemy z Klientem. Istnieje również możliwość przygotowania dekoracji we własnym zakresie. Na specjalne życzenie możemy zapewnić białe gołębie weselne, przejażdżkę bryczką, pokaz tańca z ogniami i inne atrakcje.
Dysponujemy dużym zapleczem parkingowym na samochody osobowe i autokary.

Zapraszamy

Galeria zdjęć

Facebook
Jagatówka Leśny Dwór
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 3

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.