typ: Dwór i Pałac, województwo: Wielkopolskie, miejscowość: Poznań

Jabłonkowy Pałacyk

Poznań 62-040
Puszczykowo, ul. Cienista 6
tel.: 505-311-581, 798-912-711
http://jablonkowypalacyk.pl
info@jablonkowypalacyk.pl
  • miejsca noclegowe
  • parking
  • kuchnia
  • klimatyzacja
Skontaktuj się z lokalem Wyświetleń strony: 1014
Jabłonkowy Pałacyk - Poznań

Jabłonkowy Pałacyk jest magicznym miejscem usytuowanym w Wielkopolskim Parku Narodowym. Stworzyliśmy go z myślą o organizowaniu w jednym miejscu ślubów i wesel  dla Was i waszych Gości.
Oferujemy tylko tutaj, wśród puszczykowskiej przyrody ślub kościelny w plenerze, czy ślub cywilny i wesele.

Do dyspozycji Gości oddajemy piekną Salę Balową na 120 osób, stworzoną specjalnie, jako oprawę najjważniejszych uroczystości w Waszym życiu.
Kolejna proponowana przez nas sala, to Sala Kominkowa mieszczącą do 50 osób, przygotowana z myślą o kameralnych przyjęciach weselnych, natomiast przestrzeń i piękno ogrodu daje możliwość jego wykorzystania, lasów, terenów nadwarciańskich do sesji fotograficznych

W przygotowaniach do ślubu i wesela zawsze aktywnie uczestniczymy oraz doradzamy przy wyborach przed przed kórymi staje Para Młoda.

Jako oprawę kulinarną naszych przyjęć, serwujemy przepyszną, tradycyjną kuchnie polską. U nas nie stoi nic na przeszkodzie, aby ślub i wesele odbyło się w każdy wybrany przez Was dzień tygodnia.
Każdą uroczystość traktujemy indywidualnie, dbając o najdrobniejszy detal, aby zapewnić najwyższy poziom organizowanego przyjęcia oraz satysfakcję Pary Młodej
Proponujemy szereg atrakcji uświetniających wydarzenie, takich jak szczudlarze, pokazy akrobatyczne, foto budka, stół wiejski suto zastawiony wędlinami i serami Jabłonkowego Pałacyku.

 

Obejrzyj Film

Zapraszamy!

Galeria zdjęć

Jak do nas dojechać?

Facebook
Jabłonkowy Pałacyk

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.