typ: Hotel na wesele, województwo: Śląskie, miejscowość: Żywiec

Hotel Zimnik

Hotel Zimnik - Żywiec

SZANOWNI GOSCIE,

Zapraszamy do oddalonego kilka kilometrów od Żywca oraz Szczyrku Hotelu Zimnik Spa & Wellness w Lipowej.

Hotel położony jest w samym centrum Beskidów. Piękno okolicy oraz niezwykła atmosfera naszych Sal, pozwalają spełnić marzenia o romantycznym weselu w górach.

 

Dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu. Każda młoda para pragnie, aby ten dzień był wyjątkowy.

Biorąc pod uwagę nasze wieloletnie doświadczenie bezpłatnie oferujemy konsultacje ślubne, pomagamy w wyborze właściwego menu, oferujemy profesjonalne reportaże, utrzymujemy kontakt z najlepszymi zespołami rozrywkowymi i dj-ami.

Do Państwa dyspozycji oddajemy, przestronne pokoje w tym apartamenty, stylową Restaurację Smaków z częścią barową oraz obszerną Salę Balową z widokiem na pasmo gór Beskidu Śląskiego.

By uatrakcyjnić pobyt naszych Gości, zapraszamy do skorzystania z basenu, sauny, łaźni, jacuzzi, Centrum SPA - Luksus Natury, jak również z zewnętrznych atrakcji takich jak boiska, kort tenisowy, plaża z zewnętrznym basenem.

Dla naszych najmłodszych weselników przygotowaliśmy również pokój zabaw dla dzieci.

Posiadane doświadczenie, płynące z zorganizowanych już ponad 500 przyjęć weselnych, daje nam możliwość świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Nasza kadra to ludzie, którzy doskonale wiedzą czego oczekują i na jakie problemy organizacyjne natrafiają nowożeńcy. Potrzeby każdej pary weselnej traktujemy indywidualnie, co gwarantuje idealnie zorganizowane przyjęcie weselne.

Z korzyścią dla naszych Gości, możemy wzbogacić uroczystość dodatkowymi atrakcjami: np. pokazem pirotechnicznym, kuligiem z pochodniami bądź przygrywką kapeli góralskiej.

Galeria zdjęć

Facebook
Hotel Zimnik
Wasza ocena:
4.67   |  głosów: 9

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.