typ: Hotel na wesele, województwo: Dolnośląskie, miejscowość: Wałbrzych

Hotel Zamkowy

Hotel Zamkowy - Wałbrzych


Ślub i wesele to jedne
z najpiękniejszych dni w naszym życiu.
Chcąc sprawić by ten dzień był wyjątkowy
i niezapomniany stworzyliśmy dla Państwa niezwykłą ofertę ślubną.

 

Na Państwa życzenie przygotujemy wytworny bal, w najznakomitszych zamkowych komnatach, podamy królewskie przysmaki według receptury Dworskiego Kuchmistrza, zadbamy o oprawę muzyczną, która odda klimat dworskich przyjęć.

* Nasze sale w Zamku mogą pomieścić maksymalnie do 350 Gości.
* Dysponujemy 200 miejscami noclegowymi w komfortowych pokojach hotelowych.
* Mamy bogate doświadczenie w organizacji wesel.
* W procesie przygotowywania do uroczystości prowadzimy konsultacje z Młodą Parą w sprawie doboru menu i przebiegu wesela oraz ślubu.
* Ślub w kaplicy w samym Zamku lub jednej z najpiękniejszych sal Zamku Sali Maksymiliana.

Mają Państwo do wyboru wiele atrakcji:
Wesele plenerowe,
przejazd bryczką,
pokaz walk rycerskich.

Naszą wiodącą działalnością, którą zajmuje się specjalnie dobrana kadra pracownicza, jest kompleksowa i profesjonalna organizacja imprez w wytwornych salach Zamku Książ. Mając na uwadze różnorodność komnat dbamy o właściwe usytuowanie imprezy, zgodnie z tematem i charakterem spotkania.
Proponujemy organizację:
Szkoleń, konferencji, sympozjów, wystaw, Bankietów, rautów firmowych, Imprez okolicznościowych, Imprez plenerowych na tarasach Zamku i w restauracji "Książęcej", Imprez w stylu country w Stadzie Ogierów, Imprez integracyjnych.

W znajdującym się na terenie Hotelu Zamkowego zapewniamy bazę noclegową o standardzie europejskim dla 100 osób. W przypadku organizacji imprez dla większej ilości Gości zapewniamy noclegi wraz z transportem do Zamku w zaprzyjaźnionych hotelach.
Nadrzędnym celem organizowanych przez nas spotkań firmowych na terenie Zamku Książ, które stanowią naszą wizytówkę, jest integracja zaproszonych Gości. Proponujemy różnorodny styl i charakter spotkania w zależności od potrzeb i oczekiwań organizatorów.

Galeria zdjęć

Facebook
Hotel Zamkowy
Wasza ocena:
5.00   |  głosów: 4

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.