typ: Hotel na wesele, województwo: Zachodniopomorskie, miejscowość: Koszalin

HOTEL TRAWA ***

Koszalin 76-039
Szczecińska - Stare Bielice 7 A
tel.: 94 316 32 15
http://www.hoteltrawa.pl/
recepcja@hoteltrawa.pl
  • miejsca noclegowe
  • parking
  • kuchnia
  • klimatyzacja
Liczba miejsc 150 Skontaktuj się z lokalem Wyświetleń strony: 7746
HOTEL TRAWA *** - Koszalin

Hotel Trawa*** to nowoczesny obiekt, który dysponuje 26 -ma pokojami, salą konferencyjną (wyposażoną w profesjonalny sprzęt audio-video), restauracją, całodobowym drink barem, basenem krytym, sauną, kortem tenisowym.

Część gastronomiczna naszego hotelu obejmuje trzy sąsiadujące ze sobą pomieszczenia, które mogą się łączyć w przestronną salę z dużymi nowoczesnymi przeszkleniami. Wspólnie cała restauracja dysponuje 150-ma miejscami konsumpcyjnymi, w której Szef Kuchni oferuje wyśmienite i elegancko serwowane dania kuchni regionalnej oraz specjały z różnych stron świata. Obok potraw niezwykle oryginalnych, w karcie dań znaleźć można doskonale przyrządzone potrawy klasyczne. Uzupełnieniem tego bogatego menu są dania przygotowywane specjalnie z myślą o najmłodszych.

Wyśmienita kuchnia i najwyższa jakość obsługi, w akompaniamencie nastrojowej muzyki sprawią, że chwile spędzone w restauracji Hotelu Trawa nasi Goście zapamiętają na długo i zechcą do nas powrócić.
Na Państwa życzenie możemy skomponować specjalne menu. Karcie dań towarzyszy karta win z wyszukanymi gatunkami z całego świata.

Z przyjemnością zachęcamy Państwa do skorzystania z cateringu organizowanego przez restaurację Hotelu Trawa ***. Organizujemy zarówno catering dla firm jak i osób prywatnych. Nasza restauracja dołoży wszelkich starań, aby każde z tych przyjęć było wyjątkowe i wszystkim zapadło na długo w pamięci.

Jak do nas dojechać?

Hotel Trawa*** położony jest ok. 10 km od plaż Bałtyku, przy tranzytowej trasie E 28 Gdańsk ? Szczecin, w Koszalinie.

Miejscowości w pobliżu

Sianów, Mielno, Ustronie Morskie, Darłowo, Białogard
Facebook
HOTEL TRAWA ***
Wasza ocena:
4.78   |  głosów: 9

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.