typ: Hotel na wesele, województwo: Małopolskie, miejscowość: Kraków

HOTEL SWING ****

HOTEL SWING **** - Kraków

Czterogwiazdkowy Hotel Swing to nowy krakowski hotel oferujący swoim Gościom kompleksowe usługi hotelarskie i gastronomiczne na najwyższym poziomie. Dogodnie usytuowany, zapewnia łatwą komunikację z centrum miasta ale i szybki dostęp do licznych atrakcji i zabytków, które oferuje nasze miasto poza ścisłym centrum. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu usytuowany jest Park Wodny, Multikino, centra handlowe oraz centra biznesowe.

Hotel zapewnia doskonała obsługę gości indywidualnych, biznesowych i grup turystycznych.
Profesjonalnie wyposażone zaplecze konferencyjne pozwala na organizację szkoleń, kongresów, konferencji i prezentacji. Eleganckie przyjęcia okolicznościowe, kameralne uroczystości rodzinne i imprezy firmowe przygotowywane są w przestronnych i klimatycznych restauracjach.

Każdą ofertę weselną przygotowujemy indywidualnie.
Państwa życzeniami i preferencjami są wiodącą wytyczną tej organizacji.
Elegancki wystrój sali, dostosowany do rodzaju uroczystości oraz fachową i dyskretną obsługę są gwarancją udanego przyjęcia. Na życzenia zapewniamy pomoc w wyborze oprawy muzycznej i artystycznej. Polecimy usługi sprawdzonych fotografów i kamerzystów oraz możemy pośredniczyć w zamówieniu zaproszeń, kwiatów, limuzyn itp.


Personel hotelu pozostaje do Państwa dyspozycji, a doświadczony konsultant pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie w każdej sytuacji.

Galeria zdjęć

Facebook
HOTEL SWING ****
Wasza ocena:
4.50   |  głosów: 2

Skontaktuj się z lokalem, otrzymasz wyjątkową ofertę

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena lokalu:
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.